فرمانده سپاه ناحیه تالش در گفتگو با علم و فناوری؛

همدلی نیروهای نظامی و جهادی و همراهی مردم عامل موفقیت مهارکرونا در گیلان شد

فرمانده سپاه ناحیه تالش گفت: اقدامات نیروهای نظامی و جهادی ایران و همراهی مردم در مقابله با کرونا نشان داد که ایرانیان در روزهای سخت در کنار هم هستند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان،  در راستای اجرای طرح مردم یاری و در  روند کمک به رفع آلودگی و گندزدایی محوطه‌ها و اماکن عمومی تالش در راستای مقابله با شیوع کرونا ویروس انجام شد  نیروهای سپاه و بسیجیان تالش از همان نخستین روزهای شیوع کرونا ویروس در استان گیلان در صحنه حاضر شدند.

 سرهنگ عزیزی فرمانده سپاه ناحیه تالش در گفتگو با خبرنگار ما در باره اقدامات سپاه و بسیج در این  مدت گفت: با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا در تمام استان ها علی الخصوص استان گیلان و بویژه تالش باعث مختل شدن وضعیت شد، طی رایزنی با نیروی دریایی ارتش اقدام به رزمایش مشترک بیولوژیکی بین سپاه و ارتش کردیم تا بتوانیم با گند زدایی معابر ریشه ویروس منحوس را از بین ببریم.

وی افزود:‌ در   رزمایش سپاه ناحیه تالش از تمامی نیروهای حوزه ها مقاومت،نیروی های آماده گردان امام علی (ع)،گردان امام حسین (ع) ، بسیجیان و طلاب جهت خدمت رسانی استفاده نمود.

عزیزی با بیان اینکه طی علمیات گند زدایی در شهر چوبر، حامد قلی پور شهردارو اعضای شورای شهر چوبر بابت تلاش های شبانه روزی ارتش و سپاه با اهدایی لوح و تقدیرو گل از آن ها   تقدیرو تشکر کردند، اظهار داشت:‌  اقدامات نیروهای نظامی و جهادی ایران و همراهی مردم در مقابله با کرونا نشان داد که ایرانیان در روزهای سخت در کنار هم هستند.

فرمانده سپاه ناحیه تالش با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا گروه های جهادی، بسیجیان و نیروهای سپاه در کنار کادر درمان،‌نیروهای شهری و سایر ارگان ها ایستاده اند، گفت:  کلیه اماکن عمومی همچون ادارات، بانک‌ها، مراکز تجاری و درمانی این شهر را ضدعفونی شده است.

دانلود کلیپ فعالیت نیروهای جهادی در تالش

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶:۰۰

شناسه خبر: 87358

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب