لبیک مردم خوزستان به ولی امر مسلمین جهان

۵۰۰ هزار بسته کمک های مومنان در خوزستان توزیع می شود

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: در راستای لبیک به ولی امر مسلمین جهان ۵۰۰ هزار بسته کمک های مومنان در خوزستان توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود به مناسبت نیمه شعبان تصریح کردند: خوب است که در ماه مبارک رمضان یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیرد و برای اثبات ارادتمان به امام زمان (عج) صحنه‌ها و جلوه ‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه ای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌ وجود آوریم.

در همین راستا سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در لبیک به این درخواست رهبر معظم انقلاب مرحله نخست رزمایش مواسات را برگزار کرد.

در همین زمینه حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: بعد از فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان برای تشکیل قرارگاه مواسات و رزمایش کمک مومنانه، استان خوزستان به برکت سپاه ولیعصر (عج) این قرارگاه تشکیل شد.

وی با بیان اینکه با راه اندازی قرارگاه مواسات کمک های مومنانه آغاز شد، خاطرنشان کرد: تا دو ماه بعد از ماه مبارک رمضان کمک به نیازمندان ادامه دارد حتی اگر بیماری کرونا نیز از بین برود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در همین زمینه عنوان کرد: با توجه به اینکه بخشی از هموطنان جامعه هدف ما هستند و بر اساس برآوردهای انجام شده یک میلیون خورده ای هستند حدود 500 هزار بسته قرار است به حول و قوه الهی به محرومان اهدا شود.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: نخستین مرحله از رزمایش کمک مومنانه امروز در سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان توسط سردار شاهوارپور رقم خورد و فرمان کمک به نیازمندان و رساندن این کالاها و بسته های غذایی صادر شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴:۳۰

شناسه خبر: 87364

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب