فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان:

۳۱ هزار بسته غذایی در رزمایش مواسات به نیازمندان اهدا می شود

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت: بیش از ۳۱ هزار بسته غذایی در مرحله نخست رزمایش مواسات توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با درخواست رهبر معظم انقلاب برای کمک مومنانه به محرومان و مستضعفان جامعه در آستانه ماه مبارک رمضان، سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان اقدام به برگزاری رزمایش مواسات کرد.

در همین ارتباط سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری برای کمک به نیازمندان و فقرا تدبیر فرمودند رزمایش مواسات و کمک مومنانه تدابیری با محوریت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد آغاز شد.

وی در ادامه بیان کرد: نخستین مرحله از این رزمایش امروز در سراسر استان خوزستان با حضور همه نواحی و پایگاه های مقاومت بسیج آغاز شده است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: بیش از 31 هزار بسته غذایی تهیه شده است که به لطف الهی با همت مردم و خیران بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم این کار و چرخه کمک رسانی با حضور نهادها، سازمان ها و دستگاه های دولتی و خیران در آستانه ماه مبارک رمضان تداوم پیدا کند تا بتوانیم برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا فرهنگ عظیم ایثارگری و مجاهدت را مثل دوران دفاع مقدس دوباره تکرار کنیم.

سردار شاهوارپور در ادامه سخنان خود تصریح کرد: همان طور که مردم عزیز در مساجد، حسینیه ها و خانه های خود در حال تولید ماسک، دستکش، لباس و اقلام دیگر برای پزشکان، پرستاران و مجاهدان خط مقدم سلامت هستند این حرکت به منظور کمک به افرادی که در این مدت متضرر شدند و منبع درآمد آنها تعطیل شده ادامه می یابد تا بتوانیم گره از مشکلات آنها باز کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در بخش پایانی سخنان خود از مجاهدت و ایثارگری پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا تقدیر کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲:۵۰

شناسه خبر: 87367

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب