گروه های جهادی انزلی، خستگی ناپذیر در جدال با کرونا

انزلی نیز همانند تمامی شهرستان های استان گیلان، از همان نخستین روزهای ورود کرونا با تمام ظرفیت های مسئولین، سپاه،‌بسیج و گروه های جهادی پای کار بود. از برگزاری پویش های مردمی برای دریافت وجوه جهت تامین مایحتاج خانواده های نیازمند و کمک به بیماران صعب العلاج گرفته تا کمک های مومنانه و پویش مهر رضوی.

به گزارش  خبرگزاری علم و فناوری از گیلان  انزلی نیز همانند تمامی شهرستان های استان گیلان، از همان نخستین روزهای ورود کرونا با تمام ظرفیت های مسئولین، سپاه،‌بسیج و گروه های جهادی پای کار بود. از برگزاری پویش های مردمی برای دریافت وجوه جهت تامین مایحتاج خانواده های نیازمند و کمک به بیماران صعب العلاج گرفته تا کمک های مومنانه و پویش مهر رضوی.

از غربالگری مردم تا گندزدایی معابر و ضدعفونی کردن وسایل نقلیه. آنچه میبیند تنها گوشه ای از تلاش ایثارگران شهرستان بندرانزلی در جدال با ویروس منحوس کروناست.

به همت خواهران بسیجی پایگاه حضرت مریم طالب آباد حوزه کوثر 

اهدای سبدهای معیشتی  از سوی سپاه ناحیه شهرستان بندرانزلی به تعدادی ازخانواده‌های روستایی 

 

دیدار فرمانده  حوزه مقاومت بسیج شهیده حداد نژاد با فرماندهان پایگاههای تابعه حوزه وخواهران بسیجی که از آغاز شروع کرونا در حمایت از خانواده های آسیب دیده اقتصادی بر اثر بحران بیماری در تهیه بسته های معیشتی برای نیازمندان فعال بودند

حضور در خانه های بهداشت منطقه کپور چال جهت غربالگری مجدد ویروس منحوس کرونا توسط بسیجیان پایگاه ایثار و فرمانده حوزه شهید دستغیب کپور چال

 ضد عفونی وگندزدایی کوچه های خیابان پرستار وانصار الحسین توسط گروه جهادی پایگاه امام رضا(ع)

انتهای پیام

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶:۱۰

شناسه خبر: 87401

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب