مشارکت اصحاب رسانه قزوین در پویش خبرنگاران همدل

رییس سازمان بسیج رسانه استان قزوین از مشارکت اصحاب رسانه قزوین در پویش خبرنگاران همدل خبر داد.

محمد کشاورز رییس سازمان بسیج رسانه استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری استان قزوین اظهار کرد: اصحاب رسانه کشور و همچنین استان قزوین نشان داده‌اند در سخت ترین روزها در کنار مردم قرار دارند.

وی افزود: در ماجرای حساس کرونا نیز خبرنگاران استان در کنار مدافعان سلامت با تمام توان خود تلاش کردند تا بتوانند ضمن آگاه سازی جامعه و تنویر افکار عمومی و همچنین اطلاع رسانی به موقع به عبور از این برهه نیز کمک کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه استان قزوین اضافه کرد: خبرنگاران استان قزوین نیز خود را از این فضا دور ندیده و به خوبی و به دور از حاشیه توانستند اطلاع رسانی شفاف و خوبی را برای مردم استان داشته باشند.

وی ادامه داد: حال و پس از مدیریت بیماری کرونا، خبرنگاران استان نیز در کنار دیگر اقشار تلاش خواهند کرد تا آسیب‌های اقتصادی کرونا نیز کاهش یابد.

کشاورز اضافه کرد: در همین راستا و با راه اندازی پویش خبرنگاران همدل در کشور، اصحاب رسانه استان نیز در کنار مردم قرار می‌گیرند و با قدرت در این پویش مشارکت خواهند داشت.

وی تصریح کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان قزوین نیز در با مشارکت در این پویش می توانند به هر میزان دلخواه و بدون در نظر گرفتن عدد خاصی کمک نقدی خود را به شماره کارت 6273811128549745 نزد بانک انصار واریز کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: مهم تر از مشارکت مالی، نفس حضور اصحاب رسانه و همراهی آنان در این عرصه است و امیدواریم در این عرصه نیز به مانند سایر عرصه ها حضور گرم و پرشور اصحاب رسانه را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳:۵۸

شناسه خبر: 87647

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب