جهش تولید بدون توجه به فناوران تحقق نمی یابد/ حذف خبرگزاری علم و فناوری - جهش تولید بدون توجه به فناوران تحقق نمی یابد/ حذف فرآیندهای زائد اداری نقش موثری در شکوفایی واحدهای دانش محور و فناوری دارد

جهش تولید بدون توجه به فناوران تحقق نمی یابد/ حذف فرآیندهای زائد اداری نقش موثری در شکوفایی واحدهای دانش محور و فناوری دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: حفظ بازار موجود و نیز بسترسازی تحقق جهش تولید بدون فناوران میسر نمی شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی،بهنام شهدی امروز چهارشنبه در بازدید از پارک علم و فناوری و در نشست به مسئولین این پارک با اشاره به نقش این پارک در کمک به  تجاری سازی و بازاریابی ایده های نوآورانه و فن‌آورانه تصریح کرد: پارک علم و فناوری نقش موثری در حضور شرکت های مستقر در مجامع ملی و بین المللی دارد.

وی افزود: توسعه و حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور به عنوان بازوان توانمند اقتصاد با نیازسنجی داخلی و خارجی زمینه ساز جهش تولید است.

شهدی با اشاره اینکه دوران کرونا می تواند فرصت مساعدی برای نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان و فناور جهت تامین نیازهای درمانی و بهداشتی باشد افزود: کمک به تامین سرمایه در گردش، کاهش و یا حذف فرآیندهای زائد اداری می تواند در شکوفایی شرکت های فناور بسیار موثر باشد و مدیریت استان برای این منظور برنامه ریزی و آمادگی دارد.

وی بر تقویت ارتباط صنعت و علم از مسیر پارک های علم و فناوری تاکید کرد و گفت: تقویت این ارتباط علاوه بر اهتمام دولت به جدیت این شرکت های فناور نیز بستگی دارد تا بتوانند بیش از اینها در توسعه پایدار استان نقش آفرین باشند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷:۲۱

شناسه خبر: 87706

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب