جواب سوالات کرونایی خود را در این نرم افزار بیابید+لینک دانلود

با همت جمعی از پژوهشگران استان خوزستان نرم ‌افزار اندرویدی پاسخ به پرسش ‌های کرونایی در این استان تولید شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، پس از شیوع بیماری کرونا در ایران و شناسایی نخستین بیماران در تاریخ چهارشنبه 30 بهمن ماه سال 1398 سوالات زیادی در ارتباط با این بیماری در ذهن هموطنان به وجود آمد.

این سوالات به صورت پراکنده از سوی مسئولان، پزشکان، کادر درمان، محققان و پژوهشگران حوزه سلامت پاسخ داده شده است.

در همین ارتباط با همت جمعی از پژوهشگران استان خوزستان نرم ‌افزار اندرویدی پاسخ به پرسش ‌های کرونایی در این استان تولید شد.

در این نرم افزار که از سوی دفتر تبلیغات اسلامی استان خوزستان تولید شده است مهمترین پرسش و پاسخ‌ ها در ارتباط با بیماری کرونا جمع آوری شده است و در اختیار هموطنان قرار گرفت.

این اقدام در راستای خدمت ‌رسانی مجازی به هموطنان در سراسر کشور انجام شد که به دنبال پاسخ به سؤالات زیاد و پر تعداد خود پیرامون بیماری واگیردار کروناویروس بودند.

در این نرم‌افزاری اندرویدی که «پرسش ‌های کرونا» دارد مهم ‌ترین پرسش و پاسخ‌ها در ارتباط با بیماری واگیردار کرونا گردآوری شده است تا هموطنان گرامی بتوانند از آن بهره ببرند.

در این نرم افزار کارشناسان برخط دفتر تبلیغات اسلامی سؤالات مخاطبان و هموطنان گرامی را به ‌صورت آنلاین جمع ‌آوری کردند و به آن پاسخ دادند.

سوالات مربوط به کرونا در نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» در دو قالب اجمالی و تفصیلی پاسخ داده شده است.

از دیگر ویژگی های نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» این است که پژوهشگران پاسخ سوالات هموطنان را با ذکر منابع معتبر داده اند و در این نرم افزار ارائه کرده ‌اند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» این است که هر سوال یک فایل صوتی مربوط به خود را نیز دارد تا هموطنان بتوانند بهتر از این نرم افزار بهره ببرند.

همچنین کاربران نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» در صورت داشتن سؤال در زمینه پرسش و ویژگی ‌های ارائه شده می ‌توانند سوالات خود را طرح و پاسخ مورد نظر را دریافت کنند.

کاربران این نرم افزار می توانند از گزینه ارسال پرسش که در نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» تعبیه شده سوالات خود را بپرسند.

علاقه مندان به نرم ‌افزار اندرویدی «پرسش ‌های کرونا» می توانند از ۳ روش این نرم افزار را بر روی گوشی های خود نصب کنند:

۱. از طریق سایت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی www.pasokhgoo.ir  

۲. به‌ صورت مستقیم از طریق این «لینک»

۳. لینک دریافت از بازار: http://cafebazaar.ir/app/?id=com.pasokhgoo.corona&ref=share

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 87918

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب