خبرگزاری علم و فناوری

گزارش

نوای الغوث از قلب کرونا در بیمارستان شهید جلیل یاسوج تا عرش الهی

مومنان در شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) دست گدایی به درگاه الهی بلند کردند و از خداوند طلب مغفرت و بخشش و پایان یافتن ویروس کرونا را خواستار شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد مومنان در شب شهادت مولی الموحدین امام علی(ع) در هر کوی و برزنی که بودند عزادار بهترین بنده خدا بودند و با بلند کردن دست های گدایی از خداوند طلب بخشش و مغرفت کردند و پایان کرونا ویروس منحوس را از خداوند طلب کردند.

در سال ۹۹ در حالی بیست و یکمین شب از ماه مهمانی خدا را پشت سر می گذاریم که ویروسی منحوس موجب شده به مانند همه ساله نتوانیم شب های قدر را در مساجد، مصلاها، حسینیه ها و مکان های زیارتی احیا بگیریم و خیلی ها در گنج خانه هایشان با چشمانی اشکبار الغوث الغوث خواندند و قرآن به سر گرفتند.

 

کادر درمانی و بیمارستانی شهید دکتر جلیل که حدود ۸۰ روز است در نبرد سخت به میدان مبارزه با کرونا رفته اند در شب شهادت امام علی(ع) هم دست یاری به درگاه حضرت دوست بلند کردند و از خداوند شفای عاجل همه بیماران و پایان هر جه سریعتر کرونا را از خداوند خواستار شدند، آنها همچنین از خداوند خواستند آنها را در خدمت به مردم کمک کند.

 در شب ۲۱ رمضان نوای دلنشین "الغوث الغوث" جماعتی از بیمارستان شهید جلیل یاسوج به عرش الهی رفت که برای حفاظت ازجان هموطنان و همشهریانشان هفته ها است احیاء گرفته اند.

 

انتهای پیام

زمان انتشار: جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶:۲۶

شناسه خبر: 87943

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب