اختصاص ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار برای ضدعفونی مدارس خبرگزاری علم و فناوری - اختصاص ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار برای ضدعفونی مدارس چهارمحال و بختیاری

اختصاص ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار برای ضدعفونی مدارس چهارمحال و بختیاری

خدایار قاسم پور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری از اختصاص حدود ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار در دو مرحله برای ضدعفونی مدارس چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری  ؛  خدایار قاسم‌ پور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها شیوع کرونا ویروس حدود ۵۰ درصد کاهش پیدا کرد، اظهار کرد: متأُسفانه دانش‌آموزان فاصله‌گذران خوبی نیستند و می‌توانند به راحتی این ویروس را منتقل کنند، بنابراین باید پروتکل‌های بهداشتی در مدارس با حساسیت ویژه‌ای دنبال شود.

قاسم پور ادامه داد: چک لیست مربوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس باید با همکاری مرکز بهداشت مورد پایش و نظارت قرار بگیرد و برای ضدعفونی مدارس در ۲ مرحله حدود ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص پیدا کرد.

وی با بیان اینکه تجمع والدین در مدارس نگران‌کننده است، خاطرنشان کرد: آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد، همچنین بحث رفت و آمد دانش‌آموزان به والدین واگذار شده است.

انتهای پیام/1۰۲۰

زمان انتشار: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴:۵۲

شناسه خبر: 87958

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب