رییس دانشگاه شهرکرد روز ملی ارتباطات و روابط عموم خبرگزاری علم و فناوری - رییس دانشگاه شهرکرد روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت
طی پیامی

رییس دانشگاه شهرکرد روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد با انتشار پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرکرد؛ سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد با انتشار پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح است:

بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه روابط عمومی است.

 

این روز متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که به اخلاق حسنه ستوده اند و خداوند نعمت پاسخگویی خوش رویانه به همنوعان را به آنان عطا کرده است. ما معتقدیم که روابط عمومی یک شغل نیست ،یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد و آنکه در صف اول مراوده با هموطنان قرار دارد به این مهم اولی تر است.

 

 شکی نیست مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرایند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می‏کنند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه‏ای و حساس روابط عمومی‏ها هستیم.

 

اینجانب ضمن تبریک روز ملی روابط عمومی و ارتباطات به همه مدیران، کارکنان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه هاو سازمان های سراسر کشور، توفیق روز افزون همه این عزیزان را جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‏های دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق مسئلت می‏کنم.

 

انتهای پیام/۱۰۲۶ج

زمان انتشار: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹:۵۸

شناسه خبر: 87968

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب