منتخب مردم شهرستان های بهبهان و آغاجاری مطرح کرد

حمایت از تولید داخلی راهکاری مهم برای رفع محرومیت

نماینده منتخب مردم شهرستان های بهبهان و آغاجاری گفت: یکی از راهکار های مهم برای از بین بردن محرومیت تقویت و حمایت از تولید داخلی است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با حضور جمعی از مسئولان کشوری نشست فراکسیون مناطق محروم و شهرهای کوچک کشور برگزار شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر راه و شهرسازی، وزیر جهادکشاورزی، رئیس کمیته امداد امام خمین و تعدادی از منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور داشتند.

در نشست فراکسیون مناطق محروم و شهرهای کوچک کشور بر لزوم حل مشکلات کشور و رفع موانع پیشرفت مناطق محروم و شهرهای کوچک بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست محمد طلا مظلومی نماینده منتخب مردم شهرستان های بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت و سخنانی را بیان کرد.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بهبهان و آغاجاری اظهار کرد: برای از بین بردن محرومیت در وهله اول باید جلوی گسترش محرومیت را گرفت و بعد باید با برنامه ریزی صحیح و مدون و همت جهادی محرومیت را ریشه کن کرد.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: با وحدت رویه و همکاری در مجلس یازدهم می توان راه حلی برای مشکلات کشور و همچنین توزیع عادلانه و یکسان در مناطق محروم داشته باشیم.

مظلومی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی از راهکار های مهم برای از بین بردن محرومیت تقویت و حمایت از تولید داخلی است.

 وی با تاکید بر داشتن روحیه جهادی و انقلابی مجلس یازدهم تاکید کرد: در این مجلس تصمیمات مثبتی برای رفع محرومیت تصویب خواهد شد.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶:۵۰

شناسه خبر: 87998

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب