خبرگزاری علم و فناوری

فرمانده سپاه فتح خبر داد

سپاه فتح در کنار واحدهای آسیب دیده از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کمک استاندار بعد از ماه مبارک رمضان ستادی تشکیل و از واحدهای آسیب دیده از کرونا حمایت می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، سردار خرمدل با اشاره به تلاش های استان برای مقابله با ویروس کرونا گفت: در ابتدای شیوع ویروس کرونا یک واحد تولید الکل که مدت ۱۰ سال غیر فعال بود مجددا راه اندازی شد و الکل مورد نیاز مردم استان در این واحد تولید شد و حتی به سایر استان ها هم مواد ضدعفونی ارسال کردیم، شرکت بهداشتی و آرایشی سینره هم برای مقابله با کرونا وارد عمل شد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در تولید ماسک دچار مشکل نشدیم گفت: روزانه ۲۰ هزار عدد ماسک توسط سپاه تولید می شود و هم اکنون هم وضعیت پایداری داریم.

وی ادامه داد: در طرح رزمایش کمک های مومنانه خیرین به کمک ما آمدند و تاکنون ۷۵ هزار بسته در استان توزیع شد که تا چند روز آینده این بسته ها به ۸۵ هزار مورد خواهد رسید.

سردار خرمدل با اشاره به آسیب کرونا به واحدها و شرکت های تولیدی و صنعتی گفت: بعد از ماه مبارک رمضان با کمک استاندار ستادی تشکیل و واحدهای آسیب دیده را مورد حمایت قرار می دهیم.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در تهیه و توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی گفت: به دلیل بافت روستایی و عشایری و بالا بودن جمعیت حاشیه نشین استان خصوصا شهر یاسوج کسب و کارهای زیادی تعطیل شدند که امیدواریم ستاد فرمان حضرت امام به کمک این استان بیاید.

انتهای پیام/ر

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱:۵۴

شناسه خبر: 88042

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب