رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

نشانه های زوال رژیم صهیونیستی روز به روز بیشتر می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: همان طور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرموده اند عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است که خوشبختانه نشانه های زوال این رژیم کودک کش روز به روز بیشتر می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان پیامی صادر کرد.

متن پیام رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قدس نامگذاری شده است تا همه ملت های آزادی خواه جهان برای مقابله با غده سرطانی منطقه یعنی رژیم صهیونیستی به پاخیزند.

از ابتدای تاسیس رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین، این رژیم شعار از نیل تا فرات را سر می داد و درصدد تصرف این محدوده جغرافیایی بود ولی با وحدت مسلمانان و آزادی خواهان جهان نه تنها این شعار را فراموش کرده است بلکه از ترس دیوارهای بتنی به دور خود می ‌کشد و سردمداران این رژیم منحوس اعتراف می‌ کنند از موشک‌ های حزب الله هراس دارند.

همان طور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرموده اند عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است که خوشبختانه نشانه های زوال این رژیم کودک کش روز به روز بیشتر می شود.

اینک که چهل و یکمین روز قدس را در جهان گرامی می داریم رژیم صهیونیستی از هر زمان دیگری ضعیف تر و نحیف تر شده است و به سوی نابودی پیش می رود.

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با گرامی داشت روز جهانی قدس از همه آزادی خواهان جهان به ویژه ملت شریف ایران و مردم استان خوزستان دعوت می کند تا در این روز به فرمایشات ولی امر مسلمین جهان گوش فرا دهند و آن را سرلوحه کار و ندگی خود قرار دهند.

به امید پیروزی همه مسلمانان جهان در برابر استکبار و محو شدن کامل اسراییل غاصب از صفحه روزگار.

عبدالله بابااحمدیان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان


انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱:۱۶

شناسه خبر: 88088

مطالب مرتبط :
عبدالله بابااحمدیان مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان

از سوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی؛

۲۱ طرح از پژوهشگران و مخترعان خوزستانی مورد حمایت قرار می گیرند

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان از حمایت از شده ۲۱ طرح از پژوهشگران، مبتکران، نوآوران و مخترعان خوزستانی خبر داد.

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه

برای نخستین بار در کشور

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه در اهواز ساخته شد + عکس

برای نخستین بار در کشور دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه مخترع بسیجی عضو سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در اهواز ساخته شد.

شهید محمد عذاری

همزمان با هفته پژوهش

شهید محمد عذاری در اهواز تجلیل می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان به منظور استفاده از فضای معنوی خانه شهدا به زودی نیز به دیدار یکی دیگر از خانواده های معظم شهدای والامقام ۳۱ شهریور ماه به نام مهندس شهید محمد عذاری می رویم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب