معرفی نرم افزار موبایل؛

دیگر هرگز خواب نخواهید ماند

یکی از مشکلات اکثر انسان ها بیدار شدن صبح زود از خواب می باشد که با این اپلیکیشن ها دیگر هرگز خواب نخواهید ماند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، یکی از معضلات و سختی هایی که انسان ها همواره با آن مواجه هستند، تنظیم زمان خود و به طور خاص برخاستن از خواب در ساعات اولویه صبح می باشد . این کار حتی گاهی از مرحله دشوار فراتر رفته و تقریبا غیرممکن می شود .

به همین منظور افراد و گروه هایی با توجه به فراگیری و گسترش تلفن های همراه، اقدام به نوشتن برنامه هایی کاربردی جهت تنظیم زمان انسان ها و از همه مهم تر بیدار کردن وی در ساعات اولویه صبح کرده اند .

ناگفته نماند که تقریبا تمامی تلفن های همراه امکان تنظیم هشدار و آلارم در ساعت های مشخص شده را دارند اما به سادگی غیرفعال می شوند، بطورکلی ساعت‌ها و زنگ‌های هشدار معمولا به اندازه کافی بلند نیستند و از دکمه Snooze که هشدار را به تاخیر می‌اندازد می‌توان به تعداد بی‌نهایت استفاده کرد و این نمی تواند برای افرادی که با بیدار شدن صبح ها مشکل دارند و یا عادت به انجام این کار ندارند، قابل استفاده باشد . پس گروه های برنامه نویسی دست به ابتکار زده و برنامه هایی هشدار برای بیداری نوشته که از پروتکل هایی خاص پیرو می کنند و فرد برای خاموش کردن آلارم آن باید کارهایی خاص که آن برنامه به فرد می گوید را عملیاتی کرده تا صدای زنگ آن قطع شود .

در ادامه با سه نرم افزار کاربردی موبایل که در نوع خود برای بیدار کردن افراد همتا ندارند، آشنا خواهید شد .

 

 

Walk Up Alarm Clock


مفهوم و ایده این برنامه بسیار مبتکرانه است. یک زنگ هشدار را تصور کنید که شما را بیدار و وادار به راه رفتن کند. شما نمی‌توانید آن را بی‌صدا، متوقف و یا به تعویق بیندازید! تنها راه متوقف کردن آن این است که از جای خود بلند شده و شروع به حرکت کردن کنید تا این هشدار متوقف شود. برنامه مشابه این برای سیستم عامل آندروید با نام Walk Me Up وجود دارد .  

 

Alarmy


یکی دیگر از بدترین و پرصداترین برنامه‌های هشدار Alarmy است و واقعا شما را از رختخواب بیرون می‌آورد. زنگ هشدار آن بلند، آزاردهنده و گوش خراش است و مهمتر از همه تا زمانی که از یک شی خاص و عجیب مانند پله، مسواک و دوش حمام عکس نگیرید متوقف نمی‌شود. اگر واقعا قصد بیدار شدن را دارید، این یک برنامه فوق‌العاده است.

 

Snap Me Up


این برنامه نه تنها باعث بیدار شدن شما می‌شود، بلکه یک تفریح هم هست. Snap Me Up یک برنامه هشدار است که تا زمانی که از خود یک عکس سلفی نگیرید متوقف نمی‌شود. ویژگی جالب برنامه این است که این سلفی‌ها در گالری شما ذخیره شده و می‌توانید چهره خواب‌آلود خود را مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 88133

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب