گزارش/

سپاه این بار در خط مقدم رفع مشکلات اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد

سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خط مقدم رفع مشکلات اقتصادی برنامه‌ های خود را برای رفع مشکلات این حوزه و تحقق شعار جهش تولید ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، سردار حمید خرمدل با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۹ به‌نام سال جهش تولید از شناسایی ۵۰۰ شرکت و کارخانه تولیدی مشکل‌دار در سطح استان خبر داد و اینکه یکی از موضوعاتی که در خصوص آن  با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت و گو کردیم و با آغوش باز پذیرفتند این بود که مجموعه بسیج مهندسین صنعتی و بسیج کارگری سپاه فتح استان کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که در سطح استان وجود دارد را ارزیابی کردند.

فرمانده سپاه فتح به این موضوع هم اشاره کرد که در  در این ارزیابی‌ها مشخص شد که بیش از 500 شرکت و کارخانه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که به دلیل مسائلی همچون عدم سرمایه در گردش، افزایش مالیات، تسهیلات، تامین اجتماعی و... هم اکنون راکد و یا نیمه فعال هستند و برخی نیز با حداکثر ظرفیت کار نمی‌کنند که  آسیب شناسی‌های لازم صورت می‌گیرد و به زودی ستاد ویژه‌ای به منظور رفع مشکلات این واحدهای تولیدی به حضور مسئولان استان تشکیل خواهد شد و در بحث گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی، اشتغال و تولید اقدامات خوبی صورت می‌گیرد.

وی به این نکته هم اشاره کرد که تا سال ۸۸ پنج دهستان در حوزه محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال تحت پوشش سپاه قرار گرفتند و امسال نیز ۱۴ دهستان دیگر را تحت پوشش قرار خواهیم داد و در حوزه عمرانی، پزشکی، فرهنگی، آموزش، عمران و آبادانی، افزایش بهره وری محصولات کشاورزی و دامی و سایر عرصههایی که مردم به آنها نیازمند هستند به فعالیت می‌پردازیم .

با صحبت‌ها و سخنان فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به آمادگی سپاه برای تحقق بخشی به شعار سال و رفع مشکلات اقتصادی این استان پی می‌بریم. فرزندان انقلاب در سپاه فتح کمر همت بسته‌اند تا گوشه‌ای از رنج و مشکلات اقتصاد را کمتر کنند و آنها بعد از پیش قراولی در مبارزه با کرونا، توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان در رزمایش کمک های مومنانه در روزهای گذشته به نبرد با آتش در کوه‌های گچساران رفتند و هنوز خسته از این عملیات سخت برنامه‌های خود را برای رفع مشکلات اقتصادی ارائه کردند و این بار در خط مقدم مبارزه با مشکلات اقتصادی هستند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰:۲۰

شناسه خبر: 88163

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب