مدیر علمی پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه مطرح کرد:

برگزاری آموزش غیرحضوری مسئله محوری در کرمانشاه

مدیر علمی پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از برگزاری آموزش غیرحضوری مسئله محوری در کرمانشاه خبر داد.

علیرضا امیری در گفتگو با خبرنگار علمی و فناوری در کرمانشاه اظهار داشت: اعتلا و پژوهش و فناوری(علمی پژوهشی) سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اقدام به برگزاری -دوره آموزش غیرحضوری مسئله محوری با برگزاری آزمون آنلاین کرده است.

وی افزود: این دوره آموزشی ویژه خواهران و برادران و پس از برگزاری آزمون به ۱۰ نفر از نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

مدیر علمی پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه عنوان کرد: کتاب مسئله عمومی، چیستی و کشف آن تهیه شده توسط معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور به عنوان منبع معرفی شده است.

                                        

این مسئول گفت: علاقه مندان پس از مطالعه این کتاب باید به سوالات مسئله عمومی چیست، تفاوت مسئله و مشکل چیست، فرایند مسئله یابی چگونه است و اولویت بندی مسائل چگونه است پاسخ دهند.

امیری خاطر نشان کرد: آزمون به صورت ۱۲سوال چهارجوابی و ۲سؤال تشریحی به صورت غیرحضوری و آنلاین در فضای مجازی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این آزمون در روز جمعه ۹خرداد ۹۹ ساعت ۱۰صبح برگزار می شود، ادامه داد: آدرس سایت شرکت در آزمون، روز جمعه نیم ساعت قبل از شروع آزمون در کانال 《العلم سلطان》 در پیام رسان های بله، سروش و تلگرام (alelmosoltann@) قرار خواهد گرفت.

مدیر علمی پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اظهار داشت: لازم است قبل از شروع آزمون، شرکت کنندگان ثبت نام لازم را انجام دهند.

این مسئول گفت: شرکت در آزمون برای همه مسئولان پژوهش و فناوری(علمی پژوهشی) خواهر و برادر حوزه ها و پایگاه ها و نیز مسئولان و جانشینان خواهر و برادر حوزه ها و پایگاه ها الزامی است.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷:۲۰

شناسه خبر: 88171

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب