یادداشت/

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را تجهیز کنید

با اختصاص بیمارستان تامین اجتماعی به بیماران کرونائی و آزاد سازی بیمارستان بزرگ دزفول زمینه انتشار آن را از طریق سیستم درمانی از بین ببریم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بیش از سه ماه از آغاز همه گیری بیماری کرونا و قرنطینه های ناقص و کمرشکن اقتصاد و معشیت اقشار آسیب پذیر و مشاغل آزاد می گذرد.

 اسفند، ماهی که برای کسبه جزء فرصتی برای رونق بازار و فروش های فوق العاده است، با خانه نشینی گذشت.

گرمای مثال زدنی خوزستان و دزفول هم نه تنها ویروس کووید ۱۹ را نابود نکرد بلکه گویی آن را کشنده تر نیز کرده است!!

در انتظار حذف ویروس نشستن، پیش از دستیابی به واکسن و یا داروی اختصاصی، یک اقدام ابلهانه و شاید خائنانه باشد.

باید خود را برای مقابله فعال با این ویروس منحوس تجهیز کنیم.

یکی از ضروری ترین و فوری ترین کارهائی که باید در دزفول انجام پذیرد و اندکی زمان و هزینه بردار  خواهد بود، اقدام برای تجهیز بیمارستان تامین اجتماعی است، که مدتی این بیمارستان از نظر ساختمانی تکمیل شده است.

با اختصاص بیمارستان تامین اجتماعی به بیماران کرونائی و آزاد سازی بیمارستان بزرگ دزفول زمینه انتشار آن را از طریق سیستم درمانی از بین ببریم.

در حال حاضر مهمترین، بزرگترین و مجهزترین بیمارستان شمال خوزستان به مرکز بستری بیماران کرونائی تبدیل شده و عملاً سایر مراجعین اورژانسی و حتی بستری را در معرض آسیب جدی قرار داده است.

شایسته است جناب آقای سید احمد آوائی نماینده جدید مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی، از موقعیت و ارتباطات خاص خود بهره جسته و تجهیز فوری بیمارستان تامین اجتماعی و اختصاص موقت آن به بیماران کرونائی را در دستور کار قرار دهند. تا امکان کنترل بیماری کشنده کرونا بیش از پیش فراهم شود.

ارائه این پیشنهاد به نماینده محترم، به معنی پذیرش مشروعیت دخالت نمایندگان در اجرا و غافل شدن از وظایف قانونگذاری و نظارت نیست، بلکه وجود دهها نیروی توانمند، مجرب و داوطلب  برای همکاری با منتخب مردم، ما را به تحقق این توقع امیدوار می نماید. قدر لحظه های خدمت را بدانیم چرا که ناگهان چقدر زود دیر می شود.

علیرضا زمانی راد

پژوهشگر و دانشجوی دکترای حقوق عمومی

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰:۴۷

شناسه خبر: 88221

کلید واژه‌ها:
کرونا ویروس کرونای جدید ویروس کرونا تشخیص ویروس کرونا مقابله با ویروس کرونا جلو گیری از شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا در ایران کرونا را شکست می‌دهیم کیت تشخیص کرونا واکسن کرونا کرونا در بهبهان کرونا در اندیکا کرونا در خرمشهر کرونا در باوی کرونا در گتوند کرونا در کارون کرونا در رامشیر کرونا در شادگان کرونا در دزفول کرونا در اندیمشک کرونا در هندیجان کرونا در امیدیه کرونا در شوش کرونا در باغملک کرونا در قلعه تل کرونا در ایذه کرونا در رامهرمز کرونا در حمیدیه کرونا در دشت آزادگان درمان بیماری کرونا در آبادان درمان کرونا در آبادان کرونا در آغاجاری کرونا در مینوشهر کرونا در لالی کرونا در کمین است کرونا در هفتگل کرونا در مسجدسلیمان کرونا در ماهشهر کرونا در شوشتر کرونا در آبادان کرونا در ایران کرونا در خوزستان کرونا در استان خوزستان خوزستان استان خوزستان خبرگزاری علم و فناوری خوزستان خبرگزاری علم و فناوری استان خوزستان دزفول شهرستان دزفول شهر دزفول ضدعفونی معابر دزفول کرونا در اهواز
مطالب مرتبط :
دفترچه های تامین اجتماعی

دفترچه های تامین اجتماعی را در خانه تمدید کنید+روش ها

دیگر نیازی به مراجعه به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی برای تمدید دفترچه درمانی نیست و هموطنان می توانند در خانه این کار را انجام دهند.

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

استاندار خوزستان:

مدارس اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فردا تعطیل است

استاندار خوزستان گفت: مدارس شهرستان های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون فردا شنبه ۲۲ شهریورماه به منظور گند زدایی و نظافت تعطیل است.

کودکان بی‌علامت ممکن است «ناقلان خاموش کرونا » در جامعه باشند

به دلیل شرایط موجود کرونا

مدارس خوزستان ۱۵ شهریور بازگشایی نمی شوند/ بهبهان، امیدیه و آغاجاری در وضعیت قرمز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام مخالفت با بازگشایی مدارس خوزستان به صورت حضوری از نیمه شهریور اعلام کرد: این موضوع از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا تصویب و قطعی شد.

نماز جماعت در آبادان

همزمان با عید غدیر

مساجد آبادان پس از چند ماه بازگشایی شدند

امام جمعه آبادان از بازگشایی مساجد این شهر پس از چند ماه خبر داد.

ازدواج

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندر ماهشهر:

تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین دغدغه های جوانان ما تبدیل شد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندرماهشهر نوشت: فریضه تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین چالش ‌های جامعه ایرانی و دغدغه جوانان ما گردیده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب