دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با شهردار شهرکرد

شهردار شهرکرد در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری ضمن بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت" همکاری جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی از اولویت‌های شهرداری شهرکرد است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرکرد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با هدف افزایش سطح تعاملات و انجام فعالیتهای مشترک فرهنگی با شهردار جدید شهرکرد دیدار و گفتگو کرد.

فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار گفت: هم سویی و هم افزایی موجب تسریع و تحقق کامل اهداف می گردد و خوشبختانه طی سالهای اخیر شاهد تعامل خوب و قابل تقدیر شهرداری شهرکرد با اداره کل کتابخانه های عمومی بوده ایم.

خلیل مقدم به مشکلات پیش روی کتابخانه های شهر شهرکرد از جمله پروژه کتابخانه نابینایان رودکی، نبود کتابخانه مرکزی، محوطه سازی کتابخانه ها و لزوم تعبیه المانهای شهری با محوریت کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و اظهار داشت: ان شاالله با مدیریت جدید و ارتقا سطح تعاملات این موارد مرتفع و به حداقل ممکن برسد.

در ادامه بهادر عبدالغنی، شهردار شهرکرد نیز ضمن اعلام آمادگی جهت انجام فعالیتهای مشترک فرهنگی اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت هر جامعه محسوب می گردد و ترویج فرهنگ کتابخوانی از اولویتهای شهرداری شهرکرد است پس با تفاهم خوب فرهنگی و در کنار اداره کل کتابخانه های عمومی استان این فرهنگ ارزشی را ترویج می دهیم.

عبدالغنی افزود: جهت رفع موانع و مشکلات کتابخانه ها با تمام توان تلاش خواهیم کرد زیرا تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه فرهنگی مایه افتخار شهرداری است.

 

انتهای پیام/۱۰۲۶

زمان انتشار: یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴:۰۶

شناسه خبر: 88238

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب