اجرای طرح داناب در شبکه آموزشی شاد

طرح داناب در شبکه آموزشی شاد در سه سطح مربیان، دانش اموزان و مجریان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل، مهران اوچی، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در آیین اختتامیه طرح داناب و انسان و محیط زیست اظهار کرد: تمام سعی و تلاش خود را برای اجرای هر چه بهتر این طرح در استان انجام دادیم و این طرح در سه سطح مربیان، دانش‌آموزان و مجریان انجام می‌گیرد و در حال حاصر نیز همانند سال‌های گذشته به عنوان یک نهاد علمی انقلابی در راستای اجرای سیاست‌های احیا و تعادل بخشی به آب‌های زیرزمینی آمادگی کاملی را داریم.

وی افزود: بعد از عقد قرارداد در سال ۹۷ برای اجرای طرح داناب در استان اردبیل اقدام به ایجاد کمیته‌های چهارگانه در این راستا کردیم و کمیته‌های آموزش و پژوهش، تولید محتوا، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و نظارت و ارزیابی راه‌اندازی شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل بیان کرد: زیرساخت‌های لازم برای اجرای این طرح را فراهم کردیم و کانال داناب راه‌اندازی شد و اقلام آموزشی، جزوات و بروشورهای مختلفی در این حوزه برای اجرای هر چه بهتر طرح داناب در استان انجام یافت.

احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، آموزش و پرورش برای ادامه روند تحصیلی دانش‌آموزان، آموزش را از طریق شبکه‌های مجازی و شبکه شاد انجام داد و تمام سعی و تلاش بر این بود تا هیچ یک از برنامه‌ها با تاخیر مواجه نشوند.

وی افزود: اجرای طرح داناب پس از شیوع ویروس کرونا به دلیل عدم برگزاری کلاس‌ها به‌صورت فیزیکی با مشکل مواجه شد و در سال تحصیلی جدید گرچه اصلی ترین سناریو برگزارش کلاس‌ها به صورت حضوری بوده و در صورت عدم وجود شرایط مناسب با توجه به ظرفیت ایجاد شده در فضای مجازی می‌توان طرح داناب را نیز در طول سال تحصیلی به صورت مجازی ادامه داد.

ناصری گفت: ظرفیت کافی در شبکه آموزشی شاد برای اجرای چنین طرح‌هایی وجود دارد و لذا باید با استفاده از طرح‌های ابتکاری نسبت به اجرای این طرح‌ها در سال‌تحصیلی جدید برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام دهیم.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷:۰۱

شناسه خبر: 88516

مطالب مرتبط :
شبکه آموزش، شبکه عدالت آموزشی و فرصت‌های برابر

شبکه آموزش، شبکه عدالت آموزشی و فرصت‌های برابر

در بین شبکه های تلویزیونی آموزش و اینترنتی شاد، شبکه تخصصی آموزش بیشترین امتیاز را در آموزش علم و دانش کسب کرده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب