مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیادر بیرجند:

جوانان پرچمدار کار وتلاش با استفاده از علم نوین هستند / ارائه خدمات نوین برای بیماران و پزشکان در شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت

​مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا در بیرجند با بیان اینکه امروز جوانان پرچمداران کار وتلاش با استفاده از علم نوین در جامعه هستند، گفت: علم همراه با تحقیق و پژوهش است وباید هر علمی تبدیل به بومی سازی شود تا بتوان از آن در جامعه استفاده کرد و تبدیل به صادرات خدمات شود

حجت خواجوی خلیران در گفتگو باخبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبیبا بیان اینکه از سال 1394 با حضور چهار نفر از جوانان مستعد استان شروع به برنامه نویسی، فعالیت در زمینه های زیرساختی  و تحقیقاتی آغاز کرده ایم اظهارداشت: از ابتدای سال 1398 شروع فعالیت ما در ارائه خدمات پزشکی به صورت انلاین بوده است.

وی بیان داشت: سامانه کیمیا ویزیت با هدف ارائه خدمات پزشکی بصورت آنلاین از قبیل رزرو نوبت دکتر، مدیریت کلینیک و مطب، پرتال اینترنتی پزشکی و ساماندهی مشخصات پزشک ها بر اساس دسته بندی استان و شهرستان های خراسان جنوبی شروع به کار کرده است.

خدمات برای اقشار مختلف جامعه در شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت

مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا با اشاره به اینکه این شرکت در زمینه تخصص و پلتفرمی برای طراحی وب سایت اختصاصی پزشکی است، گفت: اقشار مختلف جامعه در کیمیا ویزیت می توانند با سه مرحله جستجوی پزشک،انتخاب ساعت حضورپزشک وثبت نام فرم درخواست نوبت از پزشک مورد نظرشان را داشته باشند.

خواجوی خلیران تصریح کرد: تایم های حضور پزشکان توسط تیم پشتیبانی کیمیا ویزیت و تعامل با مطب دائما بروز رسانی می شوند و در نتیجه بیماران یا درخواست دهنده و با اطمینان خاطر می توانند نوبت بگیرند.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از ثبت و درخواست نوبت، مطب و منشی از درخواست بیمار مطلع می شود و نیاز به هماهنگی مجدد نیست.

این جوان کارآفرینی بیرجندی یادآورشد: پزشکان و مطب ها نیز می توانند از طریق صفحه ثبت نام اقدام و پس از ثبت مشخصات، پشتیبانی کیمیا ویزیت در جهت تکمیل مشخصات و شروع به کار، با پزشک در تماس خواهد بود.

وی ادامه داد: تنظیمات پنل و پیکر بندی بخش نوبت دهی توسط پشتیبانی کیمیا ویزیت قابل انجام است و پزشکان با کمترین زمان ممکن می توانند خدمات مورد نیاز را به بیماران ارائه دهند.

مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا با اشاره به محور های فعالیت شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت در بیرجند گفت: سیستم مدیریت کلینیک و مطب، نوبت دهی اینترنتی و رزرو نوبت، سیستم مدیریت محتوا، سیستم مدیریت مالی و حسابداری کلینیک  و طراحی وبسایت اختصاصی پزشکان از محورهای اصلی این شرکت دانش بنیان است.

تلاش برای ارائه برای خدمات نوین در شرکت کیمیا ویزیت

وی با اشاره به اینکه تیم توسعه کیمیا ویزیت شامل مجموعه ای از متخصصان و توسعه دهندگان سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری، نمایندگان مستقل در شهرستان ها، کارشناسان تولید محتوا و پزشکی است،افزود: ما در تلاشیم تا امکانات و خدمات هرچه بهتر و با کیفیت ارائه وروز به روز خدمات خود را گسترش خواهیم داد.

خواجوی خلیران با اشاره به خدمات و امکانات سامانه کیمیا ویزیت عنوان کرد: اولین و مهمترین گام در سناریو کیمیا ویزیت، سیستم مدیریت کلینیک است که مدیر کلینیک پس از ثبت نام می تواند اطلاعات بیماران، پزشک ها، محتوی و مطالب پزشکی، منشی ها، طرف قرارداد ها، رزرو ها و امورات مالی کلینیک را مدیریت کند.

وی با بیان اینکه بیمار با ثبت و مشخص نمودن محدودیت هایی از قبیل تایم حضور پزشک، سقف رزرو، تخصص و هزینه رزرو از طرف مدیر کلینیک یا پزشک، به بیماران امکان دریافت نوبت دهی جهت مراجعه به پزشک را می دهد، گفت: پزشک پس از معاینه بیمار می تواند نسخه الکترونیکی ثبت نام کند.

این جوان فعال در عرصه کارآفرینی عنوان کرد: برای مدیریت نسخه ها امکانی فراهم شده تا پزشک بتواند نسخه بیمار را ثبت کند و این نسخه بصورت عکس بارگذاری و یا لیستی از دارو ها باشد که برای هر دارو مشخصاتی از قبیل مقدار مصرف، دز، نوع و نحوه ی مصرف بهمراه توضیحات ثبت می شود.

مدیر عامل شرکت تحلیل اندیش کیمیا در بیرجند با اشاره به  سیستم مدیریت محتوا در این شرکت بیان داشت: بخشی از کلینیک جهت معرفی درمانگاه، طراحی صفحات تماس با ما، درباره ما و... و ارائه مقالات پزشکی اشت .

وی عنوان کرد: این بخش قادر است نظرات و پیشنهادات بیماران یا مراجعین به کلینیک را دریافت و به اطلاع مدیر کلینیک برساند و همچنین بیمار به هنگام اخذ رزرو می تواند مقالات پزشکی یا بهداشتی کلینیک را مطالعه کند.

داشتن پرونده های الکترونیک بیمار

خواجوی خلیران بخش پرونده الکترونیک، سیستم مدیریت مالی کلینیک و ارائه پروفایل و دامنه اختصاصی را از دیگر فعالیت های این شرکت دانش بنیان دانست و گفت: در بخش پرونده های الترونیک اطلاعات بیمار از قبیل رزرو ها، بیماری ها، نسخه های پزشکی در قالب قسمتی به عنوان پرونده الکترونیک بهنگام مراجعه در اختیار پزشک قرار خواهد گرفت تا تصمیم گیری لازم جهت بهبود فرآیند درمان صورت گیرد.

وی ادامه داد:کیمیا ویزیت در کنار سایر امکانات خود، سیستم مدیریت امور مالی را فراهم کرده تا مدیران بتوانند گزارش های مالی و حسابداری از کلینیک خود بگیرند. این قسمت از پنل مدیریت کلینیک که شامل ثبت جلسات درمانی و صندوق می باشد، می تواند مشتریان یا بیماران بدهکار را مدیریت کند و ریز عملکرد مالی هر بیمار را جداگانه فراهم سازد. 

 این جوان فعال بیرجندی در عرصه کارآفرینی نوین تاکید کرد: ارائه پروفایل و دامنه اختصاصییکی از نقاط قوت و مزیت سامانه کیمیا ویزیت است که امکان ارائه سیستم نوبت دهی و مدیریت پزشکی با دامنه اصلی و اختصاصی کلینیک به به افراد می دهد.

وی با بیان اینکه هر علم نوینی در ابتدا باید تبدیل به فرهنگ و بومی سازی شود که نیازمندپرچمدار در این عرصه است، افزود: بسیج علمی ، پژوهشی و فن آوری و پارک علم فن آوری در استان کمک زیادی در این عرصه با ما انجام داده اند.

امروزه در هر عرصه ای نیازمند کار جهادی هستیم

خواجوی خلیران  با بیان اینکه امروزه در هر عرصه ای نیازمند کار جهادی هستیم، گفت: باید با استفاده از علم بتوانیم چالش های جامعه را برطرف کرده و به جامعه خدمت کنیم و نیازی را برطرف سازیم.

مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا در بیرجند تاکید کرد: امروزه جوانان پرچمدار کار وتلاش در جامعه با استفاده از علم نوین هستند.

وی با اشاره به اینکه علم همراه با تحقیق و پژوهش است وباید هر علمی تبدیل به بومی سازی شود تا بتوان از آن در جامعه استفاده کرد و تبدیل به صادرات خدمات شود.

خواجوی خلیران با توصیه به جوانان  و مسوولین مربوطه تاکید کرد: متاسفانه جوانان امروزی کمتردر مقابل آنچه که می خواهند بدست بیاورند صبور هستند برخی نیز علاقه فراوانی به علم و تکنولوژی دارند اما نیازمند همت مسوولین برای سازماندهی هستند.

انتهای پیام/ ک/ت ۹۹

 

زمان انتشار: یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷:۰۶

شناسه خبر: 88774

مطالب مرتبط :
انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

​در راستای تعامل بسیج علم پژوهشی و فن آوری با مراکز علمی و دانشگاهی تفاهم نامه ای فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی منعقدشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب