در سازمان بسیج علمی استان اردبیل محقق می شود؛

ایجاد کارگروه های تخصصی در خانه نخبگان بسیج برای حل مشکلات استان و کشور

مسئول کارگروه های تخصصی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل گفت: کارگروه های خاص برای ارائه راه حل در خانه نخبگان بسیج علمی استان راه اندازی و نتایج نهایی به مسئولین ذیربط ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر سیامک غریبی مسئول کارگروه های میزهای تخصصی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز ظرفیت بالای نخبگان و اساتید بسیجی در سطح کشور بعنوان کانون های جوشان تفکر و اندیشه ورزی در خدمت حل مسائل ضروری نظام اسلامی ایران است، در همین راستا بسیج علمی، ایجاد خانه نخبگان و نیز تشکیل کارگروه‌های مختلف، از جمله کارگروه نخبگان بسیجی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

وی هدف از تشکیل میز کارگروه های تخصصی یک رویکرد مسئله محور با اولویت های استانی و کشوری دانست و افزود: خط مشی این کارگروه ها طوری برنامه ریزی شده است که بتوان به نتیجه رسید، در واقع جهشی در رفع مشکلات و آسیب های احتمالی تحقق یابد، به همین منظور موضوعات علمی و پژوهشی به چندین میز کار تقسیم بندی شده است.

مسئول کارگروه های تخصصی در خصوص مشکلات خاص چند ماهه اخیراستان و کشور و همچنین مشکلات معیشتی مردم افزود: کار گروه های خاص با شیوه نوین بر ارائه راه حل و بسته های ویژه کوتاه مدت برای گذر از شرایط فعلی در خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل راه اندازی و نتایج نهایی به قسمت های متولی در دولت ارائه می شود.

غریبی افزود: خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان اردبیل از با تجربه ترین و عالم ترین نخبگان علمی تشکیل شده و با ایجاد بانکی از توانمندی ها و نیازمندی های این استان در غالب گروه های اندیشه ورز نسبت به حل مشکلات اساسی و کمک به دغدغه های مردم به صورت مبنایی فعالیت می کنند.

وی به شعار سال « جهش تولید» اشاره کرد و گفت: جهش می تواند زاویه ها و دیدگاه های متفاوتی داشته باشد و به منظور تسریع در عبور از موانع تولید بایستی تسهیل گری ها و روش هایی را به کار گیریم تا تغییرات نوآورانه ای در سال 99 ایجاد شود.

غریبی ادامه داد: بر اساس شعار سال و تحقق آن در کوتاهترین زمان آسیب ها و نقاط قوت در این کارگروه ها بررسی می شوند و یک راهکار اجرایی به مسئولین ذی ربط ارائه می شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴:۲۴

شناسه خبر: 88782

مطالب مرتبط :
لب

دکتر حبیب اله محمودیان چهره ماندگار علمی ایلام

دکتر حبیب اله محمودیان مز اساتید برجسته استان ایلام در حوزه باستانی است که تا کنون صدها کتاب ، مقاله و پژوهش کاربردی را به چاپ رسانیده است

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب