مدیر مرکز حمایت از مخترعین سازمان بسیج علمی استان اردبیل مطرح کرد؛

حمایت از ایده ها و طرح های علمی نخبگان برای تحقق جهش تولید

مدیر مرکز حمایت از مخترعین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان جهت تحقق شعار سال «جهش تولید» از ایده ها و طرح های علمی نخبگان حمایت می کند.

علی نعمتی مدیر مرکز حمایت از مخترعین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از اردبیل با بیان اینکه این سازمان از طرح ها و ایده های نخبگان و بسیجیان حمایت می کند، گفت: این حمایتها شامل آموزش، توانمند سازی، بازاریابی و تبلیغات محصولات، برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری ، در اختیار قراردادن کارگاه مرکز رشد و خلاقیت برای تبدیل کردن ایده به محصول و کمک در تهیه طرح فنی محصول است.

وی ادامه داد: کمک به تجاری سازی محصولات و بازاریابی، برقرای ارتباط سرمایه گذار و مخترع و در اختیار گذاشتن فضا از جمله فعالیت ها و کمک های سازمان بسیج علمی به نخبگان است.

نعمتی بیان داشت: کارگاه های مرکز رشد برای مقاطع مختلف دانش آموزی، کارگاه ایده پردازی و خلاقیت، آشنایی با اختراعات و انتقال تجربه در طول سال فعال است.

مدیر مرکز حمایت از مخترعین عنوان کرد: کارگاه های توانمند سازی و بازاریابی از دیگر خدمات بسیج علمی پژوهشی به جوانان پژوهشگر و مخترع است.

نعمتی خاطرنشان کرد: کارگاه مرکز رشد و خلاقیت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان برای تبدیل ایده به محصول به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان، دانشجویان، اساتید، مخترعین و مبتکرین استان قرار می گیرد.

وی ازمسئولین و مدیران مراکز علمی و پژوهشی استان خواست در جهت فعالیت و حرکت بیش از پیش در حوزه های علمی و فناوری دست به دست هم داده تا در جهت تحقق اهداف گام های بلند تری برداشته شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱:۲۵

شناسه خبر: 88783

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب