رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس:

امتحانات مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس غیر حضوری است

دکتر حبیب دانش منش ؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از برگزاری آزمون های دروس نظری نیم سال دوم ۹۹-۹۸ مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس به صورت مجازی و غیر حضوری خبر داد .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس، دکتر حبیب دانش منش با بیان این که تأمین سلامت روانی و جمسی دانشجویان و ایجاد فضای بی دغدغه و با امنیت خاطر برای برگزاری امتحانات در اولوویت قرار دارد افزود: آزمون‌های دروس نظری نیم سال دوم  99-98  مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
وی با اعلام این خبر افزود : بر اساس مصوبه جلسه مورخ 25/03/99 هیئت رئیسه دانشگاه جامع علمی کاربردی و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، مقرر شده که آزمون‌های متمرکز پایان نیم‌سال دوم 99-98 از  11لغایت 17  به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار گردد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس اضافه کرد :آزمون های دروس نظری مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس از هفته آینده 21 تیرماه برگزار خواهد شد.
وی در خصوص نحوه برگزاری آزمون های دروس عملی این دانشگاه عنوان کرد که آزمون های دروس عملی مراکز آموزش علمی کاربردی واحد استان فارس به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.
دکتر حبیب دانش منش اظهار کرد : این واحد دانشگاهی با فراهم کردن بسترهای مناسب از 16 فروردین ماه  ‏به ارائه آموزش‌های مجازی به دانشجویان اقدام کرده است.‏
وی افزود : کلیه جلسات و شوراها از ابتدای اعلام ستاد پیشگیری از کرونا با استفاده از میز خدمت الکترونیک این دانشگاه در حال برگزاری است.
دکتر حبیب دانش منش اضافه کرد: تاکنون تمامی کلاس‌های نظری و ‏بخشی از کلاس‌های عملی ، 24 مرکز آموزش علمی کاربردی این استان که قابلیت ارائه به صورت مجازی را داشته‌اند از طریق سامانه سمالایو و دیگر سامانه  های فضای مجازی برگزار شده است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ضمن اشاره به برگزاری 23116 کلاس درس به صورت مجازی توسط مراکز آموزشی استان بیان کرد که بیش از 90 درصد دانشجویان جهت حضور در کلاسهای درس مجازی از این سامانه ها استفاده کرده اند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ابراز امیدواری کرد: دانشجویان در کمال آرامش و بی دغدغه  و  با سلامت کامل  نیم سال جاری را به پایان برسانند.

زمان انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹:۱۴

شناسه خبر: 88842

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب