رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

هیچ کمبودی در خصوص داروهای درمانی بیماران کرونایی نداریم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول گفت: هیچ کمبودی در خصوص داروهای درمانی بیماران کرونایی نداریم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول در شمال استان خوزستان فعالیت دارد و به سه شهرستان دزفول، شوش دانیال و گتوند خدمات رسانی می کند.

این دانشگاه در بیمارستان های دزفول، شوش دانیال و گتوند به بیماران مبتلا به کرونا خدمات ارائه می دهد و آنها را تحت درمان قرار داد.

در همین ارتباط دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول درباره خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا به کروناویروس توضیحاتی را ارائه داد و اظهار کرد: تاکنون هیچ کمبودی در خصوص داروهای پروتکل های درمانی بیماری کرونا نداشته ایم.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر این نکته که در خصوص تجهیزات ایمنی و حفاظتی کارکنان نیز هیچ مشکلی نداریم، تصریح کرد: شاخص تست ما ۳۵ هزار در میلیون است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول در همین ارتباط اضافه کرد: در این موضوع از شاخص کشوری پیشتر هستیم و در طرح غربالگری بیماری کووید ۱۹ نیز جزو دانشگاه های برتر کشور بودیم.

دکتر پریدار در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: از روز اول اسفند ماه سال 1398 تمام پیش بینی های خود را انجام دادیم و الان هم بر اساس همان سناریو پیش می رویم.

وی عنوان کرد: مرگ و میر بیماران ابتلا به کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول زیر ۲/۹ است که از شاخص های جهانی پایین تر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول تاکید کرد: پرسنل ما بیش از 4 ماه  است که درگیر بیماران کرونا هستند و خسته هستند.

دکتر پریدار در پایان سخنان خود تاکید کرد: موظفی هستیم منابع را به سمت بخشی هدایت کنیم که در اولویت است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷:۲۸

شناسه خبر: 88978

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب