خبرگزاری علم و فناوری

مولفه های توسعه علمی در قزوین فراهم است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ظرفیت‌های توسعه علم و فناوری در قزوین را بالا و ارزشمند دانسته و عنوان کرد: تمام مولفه های توسعه علم در قزوین فراهم است.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفت و گو کرد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد، به ظرفیت‌های علمی و اقتصادی استان قزوین اشاره کرد و اظهار داشت: استان قزوین از نیروی انسانی، ظرفیت‌های دانشگاهی، صنعتی، کشاورزی و منابع طبیعی بسیار ارزشمندی برخوردار است که بخش مهمی از مؤلفه‌های مورد نیاز برای توسعه محسوب می‌شوند.

وی افزود: این ظرفیت‌ها فرصت ارزشمندی برای توسعه و رشد هر چه بیشتر استان قزوین فراهم آورده است و این فضای امیدبخش می‌تواند در رشد علمی و فناوری این استان بسیار راهگشا باشد و به کار شما عزیزان بیاید.

امام جمعه قزوین پیشرفت و توسعه علمی را بسیار مهم و مورد تأیید نظام دینی دانست و خاطرنشان کرد: در احادیث تأکید شده است که انسان نباید دو روزش مانند یکدیگر باشد و هر روز باید متعالی‌تر شود و این تحول و پویایی را به خوبی در فضای کاری شما مشاهده می‌کنیم و ان‌شاءالله با جدیت بیشتر تداوم داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: خداوند فرموده همه نورها از خداست و خدا هر کسی را بخواهد با آن هدایت می‌کند و هر کسی که توسط خدا نورانی و هدایت نشود، هیچ نور و هدایتی نخواهد داشت و ما در تمام این عرصه‌ها به این معنا نیازمندیم.

 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵:۲۶

شناسه خبر: 88982

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب