پزشک بیمارستان حضرت زهرا (س) اصفهان؛

دکتر سید محمد موسوی متخصص اطفال به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست

دکتر سید محمد موسوی متخصص اطفال بیمارستان حضرت زهرا (س) اصفهان به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، دکتر سید محمد موسوی متخصص اطفال بیمارستان حضرت زهرا (س) به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

به همین مناسبت دکتر بهروز کلیدری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پیامی بدین شرح صادر کرد:  

 

"وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ

سوره آل‌عمران، آیه ۱۶۹

شهادت همکار فرهیخته و متعهد شهید فداکار دکتر سید محمد موسوی که در جبهه جنگ بی امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید برای جامعه دانشگاهی علوم پزشکی استان اصفهان بسیار سخت و جانکاه است .

شهید مدافع سلامت دکتر سید محمد موسوی نمونه کامل پزشکی متعهد و متخصص و تلاشگر بود که برای مداوای بیماران از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در سالهای اخیر خدمت در یکی از محرومترین مناطق شهر اصفهان مشغول خدمت رسانی بود.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار ایشان، جامعه پزشکی استان و کشور تسلیت عرض نموده و برای این عزیز از دست رفته رحمت و مغفرت الهی خواستارم و امیدوارم به پاس این زحمات ماندگار درجات بالای بهشت برین پاداش  ابدیشان باشد. همچنین برای بازماندگان سلامتی و صبرجزیل از خداوند منان خواستارم .

 پیش از این هم دکتر سعید حقیقی از پزشکان طب اورژانس اصفهان و دکتر محمود ایروانی محمدآبادی از پزشکان متخصص بیهوشی فعال در بیمارستان‌های تهران به دلیل ابتلا به بیماری کووید 19 به جمع شهیدان مدافع سلامت پیوستند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰:۲۴

شناسه خبر: 89109

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب