رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران خبر داد:

اعمال تخفیف ۵۰ درصدی شهریه برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی/ ایجاد دبیرخانه پایش در دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از اعمال تخفیف ۵۰ درصدی شهریه برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران حسین کرمانیان در جمع خبرنگاران مازندران، با اشاره به توانمندی‌های علمی این دانشگاه، اظهار کرد: ظرفیت‌های علمی بسیار زیادی در این دانشگاه برای برون رفت از چالش‌های جدی وجود دارد.

وی با اعلام اینکه دبیرخانه پایش در سطح دانشگاه‌های آزاد کشور راه اندازی شده است، افزود: در این دبیرخانه نیازسنجی‌های کشوری و استانی رصد شده و پس از آن برنامه‌ریزی برای تهیه پایان نامه‌های دانشجویی را در دستور کار خویش دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با اشاره به ظرفیت‌های بسیار مناسب علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطر نشان کرد: باید از این ظرفیت‌ها برای برون رفت از چالش‌های موجود در کشور استفاده کرد.

وی با اعلام اینکه در توسعه اشتغال ظرفیت علمی مناسبی در سطح دانشگاه‌های آزاد کشور وجود دارد، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم که صنعت و دانشگاه در کنار همدیگر قرار گیرند.

کرمانیان با اشاره به ظرفیت‌های مناسب گردشگری در استان مازندران، افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ماموریت داریم که سمت و سوی پایان نامه‌های دانشجویی را در جهت مسائل گردشگری هدایت کنیم و این برنامه‌ریزی به صورت جدی انجام شده است.

وی با اعلام اینکه آماده هستیم که برای رفع مسائل مختلف استان مازندران طرح‌های پژوهشی انجام دهیم، گفت: در بخش کشاورزی مسائل بررسی شدی زیادی داریم که حاضر به اشتراک گذاری با مسئولان امر در استان هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با اشاره به زیرساخت‌های این مجموعه در برگزاری کلاس های آنلاین و امتحانات دانشگاهی، افزود: اقدامات لازم برای برگزاری آزمون‌های آنلاین انجام شده و زیرساخت‌های مناسبی در مجموعه تعریف کردیم.

وی در عین حال اضافه کرد: برای برگزاری کلاس‌های حضور بر اساس پروتکل‌های بهداشتی آمادگی کامل داریم و این ظرفیت در دانشگاه وجود دارد، از طرفی همه ما باید کرونا را بپذیریم و وقتی قرار است با کرونا زندگی کنیم می‌توانیم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی اقداماتی انجام دهیم که به زندگی عادی ما لطمه وارد نشود.

کرمانیان با اعلام اینکه 13 واحد دانشگاهی در 13 شهر استان مازندران، فعال است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مازندران با داشتن 40 هزار دانشجوی بیشترین جمعیت دانشجویی استان را به خودش اختصاص داده است.

وی در ادامه با اشاره به طرح فروش کارخانه چوب و کاغذ مازندران از سوی مسئولان این مجموعه تولیدی، گفت: این مجموعه تولیدی ظرفیت بسیار مناسبی در سطح کشور دارد که دانشگاه با توجه به پتانسیل علمی که دارد آمادگی دارد که این مجموعه را خریداری کرده و در جهت رشد تولید و افزایش ظرفیت اسمی آن گام بردارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از برنامه‌ریزی برای تخفیف شهریه 50 درصدی دانشجویان در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: برای دانشجویان جدید الورود در مقطع کاردانی و کارشناسی این تخفیف اعمال می‌شود.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴:۰۳

شناسه خبر: 89141

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب