رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

دانشگاه آزاد سمبل موفقیت در استان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی درجهت تربیت نیروی متخصص در استان سیستان و بلوچستان به عمل می آید.

به‌گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سیستان و بلوچستان، سلطانعلی میر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در جلسه ای که با شورای فرمانداران منطقه سیستان داشت بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان سمبل موفقیت بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی می باشد که به عنوان فرزند خلف این انقلاب می تواند توقعات مراکز دانشگاهی برآورده کند.

وی اظهارداشت: این دانشگاه با ظرفیت ۲0 هزار دانشجوی فارغ ‌التحصیل در استان می تواند نقش موثری در تربیت نیروی انسانی متخصص در نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه استان سیستان و بلوچستان جزء مناطق محروم در کشور می باشد، دانشگاه آزاد اسلامی می تواند گامی برای رسیدن به عدالت اجتماعی و اقدام به ایجاد مراکز علمی در شهرهای این استان باشد.

زمان انتشار: دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰:۴۸

شناسه خبر: 89383

مطالب مرتبط :
دانشگاه

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و آموزش و پرورش تفاهمنامه همکاری آموزشی امضاء کردند/ راه اندازی دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش مازندران در راستای توسعه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی برای نخستین بار تفاهمنامه همکاری آموزشی امضا کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب