خبرگزاری علم و فناوری

مدیرکل آموزش و پرورش استان در دیدار با کارکنان هسته گزینش:

گزینش باید قانون‌مدار، دقیق و بروز باشد

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: تعاملات مثبت و سازنده هسته گزینش با بدنه آموزش و پرورش موجب خواهد شد که نگاه به گزینش مثبت ارزیابی شود.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرحناز قائدامینی مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در دیئدار با مسئولین گزینش ضمن تأکید بر اهمیت فرایند گزینش نیروی انسانی گفت : دانشگاه فرهنگیان و هسته گزینش دو مؤلفه اساسی تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش هستند و اگر به درستی به رسالت خطیر خود عمل نمایند بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش حل خواهد شد؛ چراکه هسته گزینش انتخاب کننده نیروی انسانی کارآمد و دانشگاه فرهنگیان متولی آموزش و تربیت آنهاست.

 قائدامینی با اشاره به اهمیت تعاملات و ارتباطات سازنده در زمان کنونی خاطرنشان کرد : تعاملات مثبت و سازنده هسته گزینش با بدنه آموزش و پرورش موجب خواهد شد که نگاه به گزینش مثبت ارزیابی شود.

وی گفتمان‌سازی را یکی از ضروریات فعلی هسته گزینش دانست و گفت : گفتمان‌سازی نیاز امروز هسته گزینش است و با گفتمان‌سازی، ارتباط با مدیران مدارس، جامعه معلمان و رؤسای ادارات برقرار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در شاخصه های گزینش معلمان، شخصیت و تعهد آنان موضوعیت دارد گفت : در این زمینه می بایست صلاحیت های فردی، حرفه‌ای و شخصیت و میزان تعهد افراد لحاظ گردد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه در کلیه فرایندها مقتضیات زمانی و مکانی و تنوع و تغییر روش‌ها با توجه به تغییر شرایط، می بایست در نظر گرفته شود گفت : فرآیند گزینش که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است نیز می‌بایست قانون‌مدار، دقیق و بروز باشد.

ابتدای این دیدار سیروس عبداللهی رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری و دیگر کارکنان این اداره به بیان مشکلات و ارائه گزارش و نظرات خود پرداختند.

 

انتهای پیام/۱۰۲۰

زمان انتشار: چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹:۲۵

شناسه خبر: 89458

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب