رئیس خانه نخبگان بسیج شهرستان دشتی؛

کارگروه تخصصی تولید محتوای فرهنگی در حوزه خانواده در خانه نخبگان فعال شد

جلسه کارگروه تخصصی تولید محتوای فرهنگی به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری خانه نخبگان بسیج شهرستان دشتی با حضور مسئولین و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان، بهزیستی، بسیج رسانه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ جلسه کارگروه تخصصی تولید محتوای فرهنگی به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج برگزار گردید.

 

دکتر اشکان معصومی، رئیس خانه نخبگان بسیج شهرستان دشتی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که بر روی چهار مسئله‌ی محوری حوزه‌ی خانواده تأکید دارند گفت: «مسئله‌ی بقای خانواده»، «مسئله‌ی فضای داخل خانواده»، «مسئله‌ی فرزندآوری» و «مسئله‌ی ازدواج مجردان» از جمله محورهایی است که باید با توجه به اولویت‌بندی به تولید محتوا بپردازیم.

 

وی افزود: بر اساس مسائل فرزندپروری، پیشگیری از اعتیاد، ازدواج موفق و کاهش نرخ طلاق باید با دعوت  از نخبگان و فعالین حوزه آسیب‌های اجتماعی با کاری علمی نسبت به ارائه و نشر تولیدات فرهنگی از طریق همین کارگروه اقدام نمایم.

معصومی تاکید داشت: برای پرداختن به این مسائل باید تیم به صورت علمی و دقیق به بررسی این مسائل بپردازند و مدیر کارگروه جلسات تخصصی با دوستان و همکاران آموزش و پرورش، اندیشمندان، معلمین و اساتید برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها  در دستور کار خود قرار دهد.

وی با تشریح کار نخبگان و کارشناسان در این کارگروه اظهار داشت: براساس مسائل موجود، با نگاه و نگرش بومی نسبت به حل مساله و تولید محصول اقدام نماییم و انتظار می‌رود با حمایت‌های فرمانداری و تمامی دستگاه‌ها از جمله شورای شهر و شهرداران گامی محکم علمی و عملی در کاهش نرخ آسیب‌های اجتماعی برداریم.

انتهای پیام/

 

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱:۵۲

شناسه خبر: 89474

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب