خبرگزاری علم و فناوری

در چهارمحال و بختیاری؛

اجرای طرح جهاد فرصت آفرینی آموزشی در بیش از ۲۰۰ مدرسه ابتدایی مناطق روستایی و محروم

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش استان از اجرای طرح جهاد فرصت آفرینی آموزشی در بیش از ۲۰۰ مدرسه ابتدایی مناطق روستایی و محروم استان خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ، محمد محمدی با اعلام این خبر گفت: بیش از 352 آموزگار دوره‌ی ابتدایی به صورت جهادی و خودجوش در قالب طرح جهاد فرصت آفرینی آموزشی در حال تکمیل آموزش های درسی و تقویت برنامه های تربیتی آموزش‌وپرورش در مناطق محروم و صعب العبور استان هستند.

محمدی اعلام کرد: این برنامه برای بیش از3000  نفر از دانش آموزان دوره ی ابتدایی و عمدتاً دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مناطقی که دسترسی کمتری به آموزش های مجازی داشتند در حال اجرا می باشد.

وی در پایان انگیزه این معلمان را تقویت روحیه ایثارگری و فداکاری اعلام نمود و بیان کرد: این برنامه در مناطق مذکور و روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته تا پایان مردادماه سال جاری ادامه دارد.

 

انتهای پیام/۱۰۲۰

زمان انتشار: دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲:۲۷

شناسه خبر: 89597

مطالب مرتبط :
بازدید شهردار

ظرفیت دانشگاه شهرکرد جهت اجرای طرح‌های مدیریت شهری به کار گرفته می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: همکاری‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشگاه شهرکرد تقویت، و توانمندی‌های آن جهت اجرای طرح‌های مدیریت شهری به کار گرفته می‌شود.

دانشگاه

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و آموزش و پرورش تفاهمنامه همکاری آموزشی امضاء کردند/ راه اندازی دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش مازندران در راستای توسعه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی برای نخستین بار تفاهمنامه همکاری آموزشی امضا کردند.

آلزایمر

آلزایمر، بیماری اسرارآمیز دوران سالمندی

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به تشریح علل و عوامل بیماري بروز و شيوع بيماري آلزايمر پرداخت.

دانشجوی کامپیوتر سیستان و بلوچستان: استان سیستان و بلوچستان جزء مناطق محروم از لحاظ آموزشی می باشد

دانشجوی کامپیوتر سیستان و بلوچستان:

استان سیستان و بلوچستان جزء مناطق محروم از لحاظ آموزشی می باشد

دانشجوی رشته کامپیوتر از استان سیستان و بلوچستان گفت: اکثر دانشجویان این استان سیستان و بلوچستان نسبت به نحوه برگزاری کلاس ها به صورت مجازی اعتراض دارند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب