برگزاری دوره مساله شناسی نظام آموزشی در یزد

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد از برگزاری دوره مجازی مساله شناسی نظام آموزشی در یزد خبر داد.

محمد زارع میرک آباد مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد  در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد از برگزاری "دوره تحولیسم" خبر داد.

وی گفت: هدف از تشکیل این دوره مجازی بررسی مسائل نظام آموزشی و اولویت‌های آن می باشد.

زارع افزود: مسائلی نظیر مفهوم تعلیم و تربیت در کشور و سند تحول دانشگاه فرهنگیان از زبان اساتید مجرب در  سه حوزه تولید محتوا، گفتمان سازی و مطالب پردازی در این دوره تدریس  خواهد شد.

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد ابراز داشت: مطالبه گری های دقیق، شناخت بهتر مسائل و مفهوم کارکرد مسئله محوری در حوزه آموزش و پرورش نیز از دیگر مسائلی است که  در این دوره بدان پرداخته می‌شود. 

وی گفت: دراین دوره به مبانی و اصول مسئله شناسی و مسئله محوری، اولویت های مسئله شناسی تعلیم و تربیت رسمی کشور، مسئله شناسی و بررسی اولویت های دانشگاه فرهنگیان، مسئله شناسی و بررسی اولویت های اجرای سند تحول و مسئله شناسی و بررسی اولویت های آموزش و پرورش پرداخته خواهد شد.

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد تاکید کرد: برای بهره مندی هر چه بیشتر یک سری منابع برای پیش مطالعه روز قبل از هر جلسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. این پیش مطالعات شامل جزوه الگوی محتوای مسئله محوری، مرور گزیده بیانات مقام معظم رهبری در حوزه نظام آموزش و پرورش سند تحول و حوزه دانشگاه فرهنگیان و همچنین مطالعه سند تحول می باشد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴:۱۷

شناسه خبر: 89625

مطالب مرتبط :
۱

ارائه مشاوره توسط پایگاه های علمی شهرستان تفت

ارائه مشاوره های تحصیلی و خانوادگی یکی از ده ها خدمتی است که پایگاه های علمی شهرستان تفت به اعضای خود ارائه می دهند.

ی

عضو هیات علمی دانشگاه یزد تشریح کرد:

آیا بهره برداری از آب های ژرف منطقی است؟/تفاوت آب های فسیلی و ژرف

عضو هیات علمی دانشگاه یزد گفت: متاسفانه تاکنون مطالعات جامع و دقیقی در مورد وجود آب های ژرف در کشور به عمل نیامده است.

کرونا در فصل بهار باعث بحران منابع انسانی شد/  تا پایان سال سه بحران «بازار فروش، زنجیره تامین، مالی و نقدینگی» را تجربه خواهیم کرد

مدیر واحد توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان گفت؛

فصل بهار، بحران منابع انسانی کرونا/ تا پایان سال سه بحران دیگر را تجربه خواهیم کرد

احسان شهیر مدیر واحد توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان، گفت: کرونا در فصل بهار باعث بحران منابع انسانی شد و تاحدود زیادی از این بحران عبور کرده ایم اما تا پایان سال براساس آمارو بررسی ها و آینده پژوهی که انجام گرفته سه بحران «بازار فروش در تابستان، زنجیره تامین از اواخر شهریوماه و بحران مالی و نقدینگی را از اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان تجربه خواهیم کرد.

س

رقابت ۳۰۰۰ نفری برای ورود به مقطع دکتری در دو حوزه امتحانی در یزد

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون‌های سراسری اعلام کرد: آزمون دکتری امسال طبق دستورعمل‌های ابلاغ شده و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی امروز پنجشنبه نهم مردادماه همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز با حضور ۳۱۲۴ نفر داوطلب در حوزه‌های امتحانی دانشگاه یزد و آموزشکده فنی شهید صدوقی برگزار شد.

ی

مديركل دامپزشكي استان یزد خبر داد

نظارت ۲۷ اکیپ بر ذبح بهداشتی دام در عید قربان

مديركل دامپزشكي استان یزد از نظارت ۲۷ اکیپ بر ذبح بهداشتی دام در عید قربان در این استان خبر داد.

ی

تولید ۳۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی با فرمول نخبه ابرکوهی

از آنجا که در ابتدای شیوع کرونا مشکل تامین مواد ضدعفونی کننده برای گندزدایی سطوح و معابر وجود داشت، نخبه ابرکوهی به میدان آمد و این مشکل را رفع کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب