دختران استان مرکزی آموزش سواد رسانه می بینند

نخستین دوره آموزش مجازی (آفلاین) سواد رسانه و فضای مجازی در استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی، نخستین دوره آموزش مجازی (آفلاین) سواد رسانه و فضای مجازی ویژه دختران و خانواده های استان مرکزی به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح الله استان مرکزی، نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی استان مرکزی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار می شود.

مهلت ثبت نام در این دوره ۱۰ الی ۱۸ مرداد است.

این دوره از ۱۹ مرداد شروع شده و ۲۸ مرداد به پایان می‌رسد.

موضوعات این دوره تخصصی شامل: کلیات سواد فضای مجازی، بلوغ و هوش عاطفی، اخاذی و تهدید عاطفی در دنیای مجازی، افسردگی مجازی، خانواده و فضای مجازی، سواد موسیقی و کاهش عزت نفس دختران است.

اساتید این دوره سعید عزیزی کارشناس علوم روانشناختی، حجت نورایی کارشناس علوم قضایی، حسین بیاتی کارشناس رسانه و محمدحسین شاه آبادی دکترای علوم ارتباطات هستند.

برای ثبت نام ابتدا از طریق لینک زیر با کلیک بر روی عضویت در سامانه ثبت نام کنید:
http://lms.nasraa.ir/IdeaPortal/UserRegister

سپس با ورود به سامانه lms.nasraa.ir بر روی پرتال آموزش کلیک کرده و با وارد کردن نام کاربری و رمز، پرتال خود را مشاهده می کنید. در ادامه، در بالای صفحه در قسمت آموزش برروی تقویم آموزشی کلیک کنید و در دوره «دوره آفلاين دخترونه های دنيای مجازی- استان مركزی» ثبت نام خود را انجام دهید و یا با آیدی mm_nasraa@ ارتباط بر قرار کنید.

در دنیای امروز، رسانه ها یکی از اجزای اصلی جوامع بشری به شمار می روند؛ و هر کدام از آن ها به گونه ا ی خاص بر دریافت ها، نتیجه گیری ها، انتقال واقعیت ها و حتی در دگرگونی آداب و سنن اجتماعی و اخلاقی ما مؤثرند. به همین جهت است که بعضی از جامعه شناسان برای مطبوعات، رادیو تلویزیون و سینما، نقش «آموزش موازی» یا «آموزش دائمی» قائل هستند. آنان معتقدند که وسایل ارتباطی با پخش اطلاعات و معلومات جدید در کنار آموزش های رسمی و مدرسه ای به کار تکمیل مهارت ها و دانستنی های علمی، فرهنگی و اجتماعی همه ی مردم به خصوص دانشجویان و دانش آموزان مشغولند.

انتهای پیام / م

زمان انتشار: جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷:۳۰

شناسه خبر: 89687

مطالب مرتبط :
۰

گزارش؛

لزوم ایفای نقش پررنگ رسانه در زندگی مردم عشایر

حضور رسانه در هرقشر از جامعه، نقش بسیار مهمی در پیشرفت و رفع مشکلات داشته وتاثیر مثبت در زمینه های مختلف و ارتقای سطح کمی و کیفی آن جامعه دارند.

مسکن

قیمت مسکن در استان مرکزی بی داد می کند

اراک دومین شهر گران مسکن در کشور است که بخشی از تاثیرات افزایش قیمت در این شهر ملی و بخشی منطقه‌ای است.

چرنوبیل

جانداری که از انفجار هسته‌ای چرنوبیل جان سالم به در برد+عکس

فاجعهٔ چرنوبیل یک حادثهٔ هسته‌ای بود که در تاریخ ۲۶ آوریل ۱۹۸۶ در رآکتور هسته‌ای شمارهٔ. ۴ در نیروگاه چرنوبیل، در نزدیکی شهر پریپیات در شمال اوکراین، رخ داد. این حادثه در جریان یک آزمایش ایمنی در یک رآکتور نوع آربی‌ام‌کی، که در شوروی رایج است، اتفاق افتاد. محتوای این آزمایش شبیه‌سازی قطعی برق الکتریکی بود.

۰۲۰

در سخنرانی به مناسبت عید قربان مطرح شد؛

اشارات راهبردی رهبر معظم انقلاب به پیشرفت های علمی کشور

رهبرانقلاب:ایجاد محدودیت و جلوگیری از پیشرفت کشور بخصوص در بعد علمی» هدف میان‌مدت آمریکایی‌ها است.

کتاب خانه رسانه ای

راه‌اندازی کتابخانه تخصصی سواد رسانه و فضای مجازی در تبریز

مسئول نهضت سواد رسانه ای مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی گفت: کتابخانه تخصصی سواد رسانه و فضای مجازی در تبریز راه اندازی شد.

دنتدت

ترفندهای رسانه‌های خارجی در مواجهه با شهادت سردار سلیمانی؛ از پوشش ویژه مراسم تا ایجاد دوقطبی در جامعه

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی ترفندهای رسانه‌های خارجی در مواجهه با شهادت سردار سلیمانی را تشریح کرد.

صدیقی

رئیس سازمان علمی پژوهشی سپاه روح الله استان مرکزی:

«کسر خدمت پژوهش» نویدی برای سربازان پژوهشگر/ جشنواره حمایت از مبتکران در استان مرکزی برگزار می‌شود

رئیس سازمان علمی پژوهشی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: طرح کسر خدمت پژوهش در راستای حمایت از سربازان نخبه به زودی در کشور اجرا می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب