سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد

فراهم بودن ظرفیت‌‌ها برای توسعه همکاری میان دانشگاه‌های ایران و اتریش/برگزاری ۱۳۰ مناسبت فرهنگی و علمی انجمن اتریش در تهران

سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران گفت: اتریش تنها کشور اروپایی است که انجمن فعال فرهنگی و دائم در ایران دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد استفان شلتس سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با فعالان اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کرونا سفرم به این استان را به تعوبق انداخت گفت: خوشحالم که میهمان مردم این استان هستم،حوزه‌های این استان در بخش مدیریت منابع آبی، مدیریت پایدار جنگل‌ها و گردشگری شبیه به کشور اتریش است و در حوزه‌ صنایع کوچک و نفت می‌توانیم همکاری داشته باشیم.

سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اشاره به فراهم بودن ظرفیت‌ها برای توسعه همکاری میان دانشگاه‌های ایران و اتریش گفت: اتریش تنها کشور اروپایی است که از یک انجمن فرهنگی فعال و دائم برخوردار است.

وی بیان کرد: برای نمونه سال گذشته ۱۳۰ مناسبت فرهنگی و علمی را انجمن اتریش در تهران برگزار کرده که به دلیل اعتماد بارز میان دو طرف نیازی به مجوز برای برگزاری این مناسبت‌ها نبود.

شُلتس در خصوص دو چالش بزرگی که جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه است، گفت: ایستادگی ملت ایران در مقابله با دو چالش کرونا و محاصره ناعادلانه اقتصادی ستودنی است و ناراحتی شما را از اینکه سیاست و دیپلماسی نتوانسته کانال امن مبادلات مالی را فراهم کند را درک می‌کنم.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰:۰۵

شناسه خبر: 89812

مطالب مرتبط :
اتاق عمل دستگاه پزشکی

خودباوری کلید قفل های تحریم های ظالمانه؛

راه اندازی چندین دستگاه پزشکی در شیراز

به همت متخصصین شیرازی، دستگاه پلاسما فرز، ساختمان دومین اکسیژن ساز و قطعه مگنترون دستگاه شتاب دهنده کامپکت بخش رادیوتراپی راه اندازی شد.

خراسان جنوبی معدن انواع گیاهان دارویی در کشور / توسعه استغال در بین کشاورزان با رونق گیاهان دارویی

رئیس پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه یاسوج عنوان کرد

کهگیلویه و بویراحمد یکی از مناطق غنی جهان در زمینه گیاهان دارویی/فراهم شدن صادرات گونه‌های گیاهی به اروپا

رئیس پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه یاسوج گفت: کهگیلویه و بویراحمد با داشتن دو هزار و ۲۰۰ گونه گیاهی یکی از مناطق غنی جهان به شمار می‌رود.

ویروس کرونا

گزارش//

حال و روز کرونا در کهگیلویه و بویراحمد | از ۵۲ مورد مرگ کرونایی تا افزایش مبتلایان به کووید ۱۹

کرونا در کهگیلویه و بویراحمد شکل تهاجمی به خود گرفته و افراد بیشتری را در این استان مبتلا کرده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب