بازدید فرماندار و هیات کارشناسی از کارگاه تولید ماسک در امام شهر قیروکارزین

فرماندار شهرستان قیروکارزین، مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت معدن و تجارت از کارگاه تولید ماسک در امام شهر بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ازقیروکارزین، فرماندار شهرستان گفت: در دوران شیوع و گسترش بیماری کرونا، ماسک به عنوان ضروری ترین کالای پیشگیری از این بیماری اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

 علی محمد کریمی افزود: با مشارکت مردم و بخش خصوصی در تولید ماسک، از سوء استفاده بسیاری از سودجویان پیشگیری شد و باعث ایجاد آرامش در بازار توزیع ماسک و کنترل بیماری کرونا گردید.

خیرالله چمن معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان نیز گفت: تولید ماسک باید در شرایط بهداشتی انجام شود تا سلامتی مردم در استفاده از آن تضمین گردد.


چمن افزود: رعایت پروتکلهای  بهداشتی در این کارگاه ها  از اهمیت ویژه ای برخوردار است  و کارشناسان بهداشت و درمان  با دقت نظر خاصی  این مسئله را پیگیری و پایش می کنند.

مریم علیزاده زاده کارشناس بهداشت محیط نیز گفت: با همکاری و همیاری مردم در استفاده از ماسک و دستکش،  شستشوی مرتب دستها، عدم شرکت در مجالس عمومی از جمله مراسم عروسی و عزا  باعث کاهش گسترش بیماری کرونا گردیده  و مردم می بایست با رعایت  بیشتر و بهتر این مسائل از اوج گیری این بیماری پیشگیری کنند.

 

خبرنگار: محمد خاکسار

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳:۱۲

شناسه خبر: 89852

مطالب مرتبط :
آیا برگزاری کنکور در کرونا واجب است؟

رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

۱۱۸۲ داوطلب در شهرستان قیروکارزین در ماراتن کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت خواهند کرد.

تاثیر ماسک و انواع آن

رئیس بیمارستان نظام مافی شوش:

بیماران کرونایی از ماسک ساده استفاده کنند/تمامی ماسک ها در لایه های میانی خود فیلتر دارند

رئیس بیمارستان نظام مافی شوش دانیال گفت: افرادی تست کووید آنها مثبت شد نباید از ماسک های سوپاپ دار استفاده کنند حتما باید از ماسک های سه لایه بدون سوپاپ استفاده کنند.

لیموترش

پیش‌بینی ارسال بیش‌از ۱۳۰هزارتن لیموترش قیروکارزین به میادین میوه کشور

در نشست ماهانه خانه نخبگان کشاورزی همتی گفت: با شروع برداشت لیمو ترش در شهرستان قیروکارزین، ۱۳۰ هزار تن لیمو ترش به میادین میوه کشور ارسال خواهد شد .

خبرگزاری علم و فناوری

مسئول بسیج علمی و فناوری استان کرمان خبر داد:

“جهش تولید”با سامانه هوشمند برش ماسک در کرمان

رضا خواجه حسنی گفت : یک تیم متخصص ساخت رباتیک از واحد مرکز رشد این سازمان جهت اجرای سامانه هوشمند” برش و تا زدن ماسک ها “تشکیل شد که با تلاش جهادی و نبوغ علمی این تیم که از تاریخ بیست و هفتم اسفند شروع به کار کرده بود تنها در مدت زمان ۷ روزه موفق به ساخت یک سامانه هوشمند به منظور شتابدهی تولید ماسک در کارگاه تولیدی شد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب