خبری خوش برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز؛

تفاهم نامه دانشگاه صنعتی شیراز با معاونت علمی ریاست جمهوری

تفاهم نامه فی ما بین دانشگاه صنعتی شیراز و کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری ریاست جمهوری منعقد گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان فارس،  به منظور راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان و حمایت هر چه بیشتر از کسب و کارهای نوپای دانشجویی ، تفاهم نامه  فی ما بین  دانشگاه صنعتی شیراز  و کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری منعقد گردید.

در این تفاهم نامه کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه توانمندسازی استان فارس با هدف راه انداری مرکز توانمندسازی کسب و کار دانشگاه صنعتی شیراز به ارائه خدمات برگزاری نشست‌های تخصصی، نشست های پرسش و پاسخ،  رویداد‌های فناورانه و جلسات مشاوره در حوزه های مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریخواه پرداخت.

 در این راستا خدمات مورد توافق و ارجاعی در مرکز توانمندسازی دانشگاه صنعتی شیراز به منظور بهبود فضای کسب و کار و ایجاد بستر های حقیقی دانشگاه نسل چهارم و ارتباط صنعت و دانشگاه بصورت پیشفرض برای تمامی شرکت های دانش بنیان و فناور استان تعریف خواهد شد.

همچنین شرکت های دانش بنیان و فناور از این پس می‌توانند از خدمات مرکز مشاوره مستقر در دانشگاه صنعتی شیراز به صورت رایگان استفاده نمایند.

برای بهره برداری از این امکانات  کافیست از طریق سامانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  به نشانی BizServices.ir مراجعه و پس از ثبت درخواست خود در بخش توضیحات مشاوره حضوری/مجازی در دانشگاه صنعتی شیراز را درج و یا با شماره تلفن ۰۹۰۱۲۹۲۰۴۰۱ تماس حاصل نمایند.

برای حمایت هر چه بیشتر از از خودگذشتگی بخش درمان و حفظ سلامت جامعه و همچنین رعایت دستورالعمل های ستاد ملی کرونا، جلسات مشاوره تا پایان محدودیت ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد تا این دانشگاه نیز در راه کاهش میزان مراجعات حضوری و کاهش ایجاد ابتلا به بیماری قدم مثبتی برداشته باشد

خبرنگار: مهر آفرین وثوقی
انتهای خبر/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴:۰۰

شناسه خبر: 89854

مطالب مرتبط :
دانشگاه صنعتی شیراز

بررسی ابعاد مختلف دانشگاه صنعتی شیراز؛

صنعتی شیراز، محیطی کوچک با امکاناتی مطلوب برای دانشجویان

دانشگاه صنعتی شیراز بعنوان اولین دانشگاه صنعتی در منطقه جنوب کشور با رویکرد کلی تحصیلات تکمیلی و توجه ویژه به صنعت یکی از مراکزمهم آموزش علوم مهندسی درجنوب کشور محسوب می شود.

۰

بایدها و نبایدهای چای سبز

از چای سبز به عنوان منبعی سرشار از آنتی اکسیدان یاد شده و گاه به عنوان قرص معجزه آسای سلامتی، اما.با خواص علمی و اثبات شده چای سبز آشنا می شویم.

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوان استان اصفهان

تفاهم نامه همکاری مجتمع فنی حرفه ای علم و فناوری با کانون پرورش فکری کودکان و خانه ارتباطات استان اصفهان

تفاهم نامه همکاری میان مجتمع آموزشی فنی حرفه ای علم و فناوری اصفهان با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان و خانه ارتباطات استان اصفهان امضا شد.

سهرابی

جهش فارس در دریافت مجوز افتا

در سال جهش تولید، برای ایجاد کار و یا ثبات شغلی، نیاز به هموار کردن مسیرهای سخت و گرفتن مجوزهاست و فارس توانست پس از پایتخت در گرفتن مجوز فعالیت افتا گام بلندی در این خصوص بردارد.

۰

دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شیراز در خط مقدم تولید ماسک+ تصاویر

گروهی از دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شیراز اقدام به تولید ماسک برای عرصه به بازار کرده اند.

شرکت دانش بنیان

ارائه مشاوره تخصصی به شرکت‌های دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان در مسیر خود برای تجاری سازی، نیازمند آشنایی با قوانین مختلف کاری هستند و درا ین راستا در هشت سرفصل مشاوره می گیرند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب