خبرگزاری علم و فناوری

مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان؛

رایزنی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بسیج ادارات و کارمندان وحقوقدانان /جهش تولید منوط به تلاش جهادی و همگانی است

به منظور تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در راستای تحقق شعار سال(جهش تولید)، اولین جلسه رایزنی تفاهم‌نامه همکاری مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با سازمان بسیج ادارت و کارمندان و سازمان بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق (ع) و حوزه مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ به منظور تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در راستای تحقق شعار سال(جهش تولید)، اولین جلسه رایزنی تفاهم‌نامه همکاری مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با سازمان  بسیج  ادارت و کارمندان و سازمان بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق (ع) و حوزه مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر برگزار گردید.

فرهاد نجومی‌فرد، مسئول مرکز رشد و خلاقیت با بیان برخی از مشکلات  و موانع  نخبگان و صاحبان ایده و شرکت های‌دانش بنیان اظهار داشت: اگر موانع اصلی از سر راه نخبگان برداشته شود می‌توانیم شاهد موفقیت‌های بسیاری در تمامی زمینه‌ها باشیم و برخی از این موانع مربوط به اخذ مجوزات و مشکلات  اداری، حقوقی، حمایت‌های معنوی، مادی از جانب ادارات مالی در خصوص  اعطای تسهیلات با کارمزد کم و با بازپرداخت دارای تنفس و  بانک‌ها می‌باشد.

وی افزود: در مسئله جهش تولید، عمده مشکلات که از سرعت چرخه جهش تولید می‌کاهد روال سخت و طاقت‌فرسا در ادارت و عدم برقراری ارتباط مطلوب بین صاحبان طرح و ایده می‌باشد و همچنین با توجه به اهداف شعار سال، اگر این ارتباط صاحبان ایده با ادارات و  بانک‌ها  فراهم گردد، در عرصه تولیدات داخلی خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

در ادامه این نشست، سرهنگ ضرغام جعفری، مدیر سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه رسالت بسیج ادارات و کارمندان در امر پیگیری مشکلات اداری عموم جامعه  و کمک به حل آنها در راستای رضایت‌مندی مردم از نظام می‌باشد.

وی افزود: اهمیت نخبه و نخبه‌پروری در جامعه و تلاش در راستای حل مشکلات پیش‌روی نخبگان و نیازهای اساسی کشور در زمینه‌های توسعه اقتصادو برطرف کردن نیازهای اساسی جامعه و کارآفرینی و ایجاد اشتغال در راستای جهش تولید در دستور کار این سازمان قرار داد که با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بیشتر از قبل خواهد شد.

 مدیر سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان داشت: این سازمان در بخش ارتباط‌گیری و رایزنی با ادارات سطح استان و بانک‌ها، جهت رفع مشکلات در تلاش است با استعانت به خدای متعال گام به گام  با نخبگان و صاحبان ایده در تحقق شعار سال تلاش‌های جهادی نماید.

سرهنگ محمود شریفی مدیر سازمان حقوقدانان سپاه امام صادق (ع) گفت:  سازمان بسیج حقوق‌دانان با همکاری اعضاء و متخصصین خود در صورت  مشاهده مسائل حقوقی مرکز رشد و خلاقیت، آمادگی آموزش و مشاوره حقوقی و درصورت نیاز طرح دعوی برای اعضای محترم مرکز و صاحبان ایده را اعلام نماید  و تمام تلاش و مساعدت این سازمان در جهت رفع مشکلات حقوقی صاحبان ایده انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹:۴۱

شناسه خبر: 89902

مطالب مرتبط :
خانه نخبگان شهرستان دشتستان افتتاح شد

خانه نخبگان شهرستان دشتستان افتتاح شد

نشست و افتتاح خانه نخبگان به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان و با حضور سرهنگ غلامپور فرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان، دیگر مسئولین و اصحاب رسانه برازجان برگزار شد.

۰

انعقاد تفاهم نامه دانشگاه فرهنگیان فارس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس

تفاهم نامه همکاری و گسترش مهارت آموزی و افتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه فرهنگیان میان دانشگاه فرهنگیان فارس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس منعقد شد.

جهش تولید

جهش تولید با بوروکراسی اداری سازگار نیست

علی رغم همه توصیه ها و تذکرات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع موانع واحدهای تولید ملی، ولی همچنان مشکلات و موانع تولید وجود داشته و بوروکراسی اداری نیز فعالان عرصه اقتصادی و تولید را آزار داده و آنها را در تنگنا قرار می دهد.

۰

تلاش جهادی برای شکست کرونا در فارس

جلسه ای به منظور بهره برداری و استفاده بهینه از تکنولوژی و پتانسیل شرکت های دانش بنیان حاضر در پارک علم و فناوری با حضور برخی از مسئولین استانی برگزار شد.

ا

مسئول سازمان بسیج حقوقدانان ایلام خبر داد:

اجرای میز خدمت قضایی در دهه فجر

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان ایلام از اجرای میز خدمت قضایی در دهه مبارک فجر در ایلام خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب