انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

​در راستای تعامل بسیج علم پژوهشی و فن آوری با مراکز علمی و دانشگاهی تفاهم نامه ای فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی منعقدشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی در راستای تعامل بسیج علم پژوهشی و فن آوری با مراکز علمی و دانشگاهی تفاهم نامه ای فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی منعقدشد.

این تفاهم نامه به منظور همکاری علمی، پژوهشی و تعامل با این دو سازمان توسط عظیمی فر مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی با رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی صورت گرفت.

انتهای پیام/ ک/۹۹/م

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱:۲۹

شناسه خبر: 89927

مطالب مرتبط :
۰۶۶۵

دستاوردی دیگر از محققان حوزه کشاورزی در کشور؛

تکنولوژی تبدیل آب شور به آب کاربردی برای کشاورزی در دستان محققان ایرانی

شوری آب مصرفی کشاورزی و تاثیرات منفی و غیرقابل جبران آن سبب شده تا محققان به دنبال شیوه ای مناسب برای مقابله با این مسئله باشند.به تازگی محققان داخلی موفق به ساخت دستگاهی برای جداسازی شوری از آب شده اند.

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد با هدف همکاری هر دو نهاد و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد.

ساخت مکمل و الگو گیری از گیاهان دارویی مقاوم به خشکی

عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند:

ساخت مکمل آبیار و آبسار براساس شرایط اقلیمی کشور و مقاوم به خشکی

​افخم شعرا با اشاره به معرفی مکمل و الگو گیری از گیاهان دارویی مقاوم به خشکی افزود: این مکمل ابتدا از عصاره برخی گیاهان مقاوم به خشکی تهیه شد و سپس با تجزیه و تحلیل بر روی عصاره تهیه شده، اقدام به ساخت صنعتی آن با الگوگیری از شکل طبیعی آن انجام شد.

برگزاری جلسه تشریح محصولات تولید شده بسیج علمی با بسیج جامعه پزشکی استان

برگزاری جلسه تشریح محصولات تولید شده بسیج علمی با بسیج جامعه پزشکی استان

​به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری ومعاونت بهداشت و درمان سپاه انصارالرضا(ع) جلسه ای با هدف تشریح محصولات تولید شده در مراکز رشد و خلاقیت بسیج علمی برگزارشد.

جهاد دانشگاهی

چهل سال خودباوری با جهاد دانشگاهی/

تمرکز بر آموزش، پژوهش، فرهنگ و اشتغال مهم‌ترین راهبرد جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

در آستانه ورود جهاد دانشگاهی به دهه پنجم فعالیت خود، رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از فعالیت این نهاد انقلابی از ابتدای فعالیت خود در استان گفت.

جوانان پرچمدار کار وتلاش با استفاده از علم نوین هستند / ارائه خدمات نوین برای بیماران و پزشکان در شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت

مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیادر بیرجند:

جوانان پرچمدار کار وتلاش با استفاده از علم نوین هستند / ارائه خدمات نوین برای بیماران و پزشکان در شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت

​مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا در بیرجند با بیان اینکه امروز جوانان پرچمداران کار وتلاش با استفاده از علم نوین در جامعه هستند، گفت: علم همراه با تحقیق و پژوهش است وباید هر علمی تبدیل به بومی سازی شود تا بتوان از آن در جامعه استفاده کرد و تبدیل به صادرات خدمات شود

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب