چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه و تاثیر کرونا بر الگوهای زیستی در آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی ؛به اطلاع جوانان ایده ‏پرداز و شرکت‏های نوپای صاحب ‏ایده در حوزه علوم پایه می‌رساند، بنیاد نیکوکاری جمیلی در راستای حمایت از ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی باهدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را به‌صورت سالیانه در سطح ملی برگزار می‌نماید.

برگزیدگان نهایی جشنواره از اعتبار ویژه ی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تجاری سازی محصول و ایجاد شرکت نوپا بهره مند می شوند.

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر) برگزار می‌گردد. امسال و هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، محوریت جدیدی با عنوان «تأثیر کرونا بر الگو زیستی» به موضوعات جشنواره اضافه گردیده‌است و شرکت‌کنندگان این دوره از جشنواره می‌توانند علاوه بر ایده‌پردازی در یکی از حوزه‌های علوم پایه، در این بخش از جشنواره نیز شرکت نمایند.

برگزیدگان جشنواره، از شرایط ویژه‌ همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد.

از کلیه علاقه‌مندان دعوت می‌شود با مراجعه به وب‌سایت جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به آدرس www.ysf-persia.com پس از مطالعه شاخص های ارزیابی، نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند.

فرصت ارسال ایده : ۱۸ مرداد لغایت ۱۸ مهر ماه  ۱۳۹۹

زمان برگزاری اختتامیه جشنواره : ۹ آذر ماه ۱۳۹۹

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶:۰۳

شناسه خبر: 89984

مطالب مرتبط :
۶

۱۳ آبان ماه برگزار می شود؛

همایش علمی پژوهشی مرز، مناسبات اجتماعی و توسعه فرهنگی

همایش علمی پژوهشی مرز، مناسبات اجتماعی و توسعه فرهنگی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۹ در شهر سنندج برگزار خواهد شد.

جشنواره

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

برگزیدگان نهایی جشنواره از اعتبار ویژه‌ی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تجاری سازی محصول و ایجاد شرکت نوپا بهره مند می شوند.

جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

به همت بسیج فرهنگیان کشور برگزاری می شود؛

جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

​جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا به سازمان بسیج فرهنگیان و با حضور دانشجویان ، معلمان، مدیران مدارس، دانش آموزان برگزار می شود.

۱۲۳

افزایش تعامل و همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با سازمان جهادکشاورزی/تولید ۶ درصد محصولات کشاورزی کشور دراستان

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بر ضرورت افزایش تعامل و همکاری پارک علم و فناوری با سازمان جهادکشاورزی تاکید کرد.

همایش مناطق ‌آزاد

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌کند

همایش چالش‌های منطقه آزاد و مناطق ویژه اقتصادی کشور در بندر انزلی/ ورود استارتاپ‌ها به مناطق ‌آزاد اقتصادی کشور

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نخستین همایش چالش‌های منطقه آزاد و مناطق ویژه اقتصادی کشور را در بندر انزلی برگزار می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب