انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد با هدف همکاری هر دو نهاد و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) استان در راستای تعامل با مراکز علمی، دانشگاهی و صنعتی تفاهم نامه هایی فی ما بین آن مراکز و بسیج علمی انعقاد می کند.

با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی و مدیران دانشگاه فرهنگیان در استان جلسه ای با هدف همکاری هر دو نهاد، امضای تفاهم نامه و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی انجام شد.

در انتهای این جلسه رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی و مدیران دانشگاه فرهنگیان در استان از مرز رشد و پردیس شرکت های دانش بنیان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی بازدید کردند.

انتهای پیام/ ک/۹۹/م

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰:۵۶

شناسه خبر: 89991

مطالب مرتبط :
۰

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

اشتباهات تکراری در دعوت به مصاحبه دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی

پس از اعلام نتایج کنکور عده ای از دانش آموزان نخبه و حائزین شرایط اولیه اعلامی سازمان سنجش به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دعوت نشدند، اتفاقی که باعث ایجاد دلخوری و گلایه در میان قشری عظیمی از دانش آموزان و خانواده هایشان شده است.

 هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

مسئول خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

خاشعی هدف خانه نخبگان بسیج علمی را ایده پردازی و رفع مشکلات کلان استان دانست و گفت: کارگروه های آب، فن آوری و اطلاعات، انرژی های نو، گیاهان دارویی، شتر و دام و معدن بر اساس پتانسیل استان در خانه نخبگان بسیج علمی فعالیت می کنند.

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

​در راستای تعامل بسیج علم پژوهشی و فن آوری با مراکز علمی و دانشگاهی تفاهم نامه ای فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی منعقدشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب