مسئول خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

خاشعی هدف خانه نخبگان بسیج علمی را ایده پردازی و رفع مشکلات کلان استان دانست و گفت: کارگروه های آب، فن آوری و اطلاعات، انرژی های نو، گیاهان دارویی، شتر و دام و معدن بر اساس پتانسیل استان در خانه نخبگان بسیج علمی فعالیت می کنند.

عباس خاشعی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی اظهارداشت: خانه نخبگان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) را هدف ایده پردازی و رفع مشکلات کلان و همفکری نخبگان علمی واجرایی و بسیجیان تشکیل شده است.

وی هدف از آن را تشکیل کار گروه هایی برای برطرف کردن مشکلات، شناسایی و راه حل ها در استان دانست و افزود: 6کارگروه از نخبگان اجرایی و اساتید دانشگاه در خانه نخبگان بسیج علمی استان شکل گرفته است.

مسئول خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی گفت: کارگروه آب، فن آوری و اطلاعات، انرژی های نو، گیاهان دارویی، شتر و دام و معدن از جمله این کارگروه ها در خانه نخبگان بسیج است که این کار گروه ها بر اساس پتانسیل استان فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی خراسان جنوبی آب است، بیان داشت: در کارگروه آب سند راهبری برای مشکلات آب در چهار بخش کشاورزی، شرب ، صنعت و محیط زیست به دستگاه های اجرایی وشرکت ها که در جلسات ما حضور داشته اند ارائه کردیم.

انتهای پیاک/ک۹۹/م

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳:۳۱

شناسه خبر: 90010

مطالب مرتبط :
امروزه دانشگاه‌ها باید مسئله محور عمل كنند/هسته‌های نخبگانی باید فعال گردد

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان بوشهر:

امروزه دانشگاه‌ها باید مسئله محور عمل كنند/هسته‌های نخبگانی باید فعال گردد

دکتر حمزه شیخیانی؛ مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان بوشهر با بیان اینكه دانشگاه‌ها امروزه باید مسئله محور عمل كنند، گفت: توجه به حل مسائل روز برای دانشگاه‌ها ضروری است و مراکز علمی بسیج باید ارتباط خوبی با دانشگاه‌ها داشته باشند تا به کمک یکدیگر راه حل‌های مناسب برای رفع مشکلات کشور بیابند.

ا

امام جمعه ایلام در مراسم رونمایی از اختراعات بسیجیان :

رکوردشکنی نخبگان بسیجی مایه مباهات جمهوری اسلامی است

در شرایطی که ویروس کرونا بر جامعه جهانی حاکم شده است ، ابتکار نخبه بسیجی در تولید دستگاه ضدعفونی کننده با آب و با کارکردی به تبع بهتر از مواد ضدعفونی کننده شیمیایی ، افتخاری عظیم برای کشور و جامعه ی بسیجیان است

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت؛

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/ تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

محمدرضا حیدری عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان در وبینار «جهش تولید، فرصت ها و تهدیدها» با بیان این که در ایران ۱۴ میلیون دانش‌آموخته دانشگاهی داریم و ۳۶ میلیون نفر جوان ما در پنجره جمعیتی هستند، گفت: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند.

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است.

جنگ ۳۳ روزه اسرائیل با لبنان یک نقطه عطف در منطقه است/ روزهای آخر تحریم و فشار حداکثری علیه ایران

کارشناس و تحلیلگر ارشد مسائل منطقه و خاورمیانه؛

جنگ ۳۳ روزه اسرائیل با لبنان یک نقطه عطف در منطقه/ تحریم و فشار حداکثری علیه ایران روزهای آخرش را طی می کند

حسین رویوران در نشست تخصصی مقاومت اسلامی و تحلیل اتفاقات لبنان، گفت: جنگ ۳۳ روزه اسرائیل با لبنان یک نقطه عطفی در منطقه است این پیروزی برای کشور ما هم بسیار مهم است، همچنین تحریم و فشار حداکثری علیه ایران روزهای آخرش را طی می کند از بین رفته و مدیون مقاومت مردم ایران است.

عناب منبع بسیار خوبی از منیزیوم، فسفر، پتاسیم، سدیم و روی است

بررسی خواص درمانی عناب،

عناب منبع بسیار خوبی از منیزیوم، فسفر، پتاسیم، سدیم و روی است

​حقیقی متخصص طب ایرانی با بیان اینکه عناب منبع بسیار خوبی از منیزیوم، فسفر، پتاسیم، سدیم و روی است، گفت: نارس بودن این میوه موجب یبوست و رسیده آن باعث ملین شدن معده است.

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد با هدف همکاری هر دو نهاد و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد.

شریعتی

عضو کمیسیون عمران مجلس:

اقدامات سازمان بسیج علمی در جهت حمایت از نخبگان بسیار ارزنده است/ حمایت از طرح‌های سازمان بسیج علمی در مجلس

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: اقدامات سازمان بسیج علمی در جهت حمای از نخبگان بسیار ارزنده و قابل تقدیر است و از طرح‌های این سازمان در مجلس حمایت می‌کنم

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب