رئیس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

وجود مدیران جهادی در جامعه امروز یک ضرورت است

رئیس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وجود مدیران جهادی در جامعه امروز می‌تواند موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات کشور باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علمی و فناوری در کرمانشاه، سردار علیرضا افشار در نشست تخصصی مدیریت جهادی و فرهنگ که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بیشتر مسائل و مشکلاتی که کشور با آن مواجه است به علت ضعف های موجود در زمینه مدیریتی است.

وی افزود: وجود مدیران جهادی در جامعه امروز می‌تواند موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات کشور باشد.

رئیس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: انعطاف‌پذیری در مدیریت جهادی یک اصل است و مدیرانی می‌توانند جهادی کار کنند که انعطاف پذیر باشند.

این مسئول ضمن تاکید بر اینکه سفر مسئولان به استان‌ها از سبکهای مدیریت جهادی بیان داشت: در این سفرها مدیران با کمبودها و کاستی ها و نقاط قوت هر استان آشنا می شوند و می توانند عملکرد بهتری در زمینه تصمیم‌گیری‌ها داشته باشند.

سردار افشار عنوان کرد: مدیریت جهادی مسئولیت یک امانت الهی و مدیر از این دیدگاه مدیریت نگاه می کند.

رئیس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به  نظرات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مدیران جدید باید ادامه دهنده برنامه های مدیران قبلی باشند، ادامه داد: متاسفانه شاهد آن هستیم هر دولتی که سر کار می‌آید برنامه‌های خود را از صفر آغاز می کند.

وی با تاکید به بهره گرفتن از سه حوزه نیروی انسانی، سرمایه و دانش فنی عنوان کرد: در کشور ما در این سطح زمین هیچ کمبودی وجود ندارد.

از نظر دانش فنی جزو برترین ها در دنیا هستیم

سردار افشار با اشاره به اینکه کشور ما در بسیاری از بخش‌های فناوری نیز در سطح عالی بوده است، ادامه داد:از نظر دانش فنی جزو کشورهای برتر در دنیا هستیم.

رئیس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز در کشور جای خایل نهادهای انقلابی یعنی همان سازمان‌های مردم‌نهادی که در کشورهای صنعتی و پیشرفته به عنوان محور کارها هستند دیده می‌شود.

این مسئول همچنین با اشاره به ظرفیت استان کرمانشاه در حوزه کشاورزی افزود: باید توسعه صنایع تبدیلی در استان توجه ویژه شود و نیز باید رویکرد استان به سمت رویکرد صنعتی و کشاورزی برود و با تحقق این مهم می توان هم مشکل اشتغال را برطرف کرد و همین نارضایتی تولیدکنندگان در زمینه عدم وجود صنایع تبدیلی در استان را کاهش داد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴:۴۰

شناسه خبر: 90016

مطالب مرتبط :
۲۲

در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انجام گرفت؛

الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار

۱۸۸ فروند پهپاد و بالگردطی مراسم ویژه ای با حضور سرلشکر سلامی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق شد.

عکس ۲۲

در اجتماع بزرگ رزمندگان شهرستان طبس صورت گرفت:

اشاعه فرهنگ جهادی در جامعه عامل پیروزی در مقابل دشمن

سردار قاسمی گفت : عزت و هویت هر جامعه ای به مجاهدان آن جامعه بستگی دارد و فرهنگ جهادی و جهادگری ، فرهنگ اولیای دین است و امروز جهاد ما آمیخته با جهاد عاشوراست.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب