خبرگزاری علم و فناوری

معاون استاندار کرمانشاه تاکید کرد:

استفاده از همه ظرفیت‌های استان کرمانشاه برای برگزاری آزمون سراسری

معاون استاندار کرمانشاه بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های استان کرمانشاه برای برگزاری آزمون سراسری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری علمی و فناوری در کرمانشاه، برگزاری کنکور در شرایط کنونی به دغدغه ای برای داوطلبان خانواده‌ها و نیز جامعه پزشکی مبدل شده است.

تجربه برگزاری آزمون دکتری و کارشناسی ارشد نشان می‌دهد می‌توان با رعایت کامل پروتکل‌ها کنکوری بدون دغدغه را پشت سر گذاشت اما در این میان مسئولان استانی برای چگونگی برگزاری بزرگترین ماراتون علمی کشور آن هم در شرایط کرونایی و با رعایت کامل پروتکل ها ات متعددی را برگزار کرد و مواردی نیز این زمینه در دستور کار ستاد مبارزه با کرونا استان قرار گرفته است.

محمد ابراهیم الهی تبار در نشست کمیته برنامه‌ریزی برگزاری آزمون سراسری در استان کرمانشاه اظهار داشت: باید از همه ظرفیت های موجود برای برگزاری کنکور سراسری استفاده کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: از همه امکانات و فضاهای موجود در استان از جمله امکانات نیروهای مسلح و هلال احمر در این زمینه استفاده می‌شود تا کنکور به بهترین وجه ممکن برگزار شود.

این مسئول عنوان کرد: نیمی آن اطلاع رسانی اثربخش و نقش مهمی دارد همانگونه که در آزمون های برگزار شده در هفته گذشته نیز به این مهم دست پیدا کردیم.

الهی تبار تصریح کرد: آشنایی هر چه بیشتر مردم با ضوابط و مقررات می‌تواند گامی مهم در کاهش آسیب ها داشته باشد وی ضمن تاکید بر حفظ سلامت داوطلبان گفت برای تحقق این هدف همه پایه کار باشند.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸:۳۸

شناسه خبر: 90017

مطالب مرتبط :
۱۲

در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری عنوان شد

کنکو الزامی گریز ناپذیر

کارشناس امور اجتماعی گفت:تاخیر در برگزاری کنکور سراسری مشکلی از جامعه هدف حل نمی کند.

بازار

مدیرکل تعاون و کار استان کرمانشاه خبر داد:

پرداخت بیش از ۲۷ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کرمانشاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۲۷ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.

کرونا

در گفتگو با علمی و فناوری مطرح شد

اماکن عمومی همچنان زیر ذره‌بین تیم های نظارتی دانشگاه علوم پزشکی

مدیر گروه بهداشت محیط استان کرمانشاه گفت: تیم های نظارتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه همچنان بر اماکن عمومی و مناطق پرتردد نظارت جدی دارند.

بابلی

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

انتخاب مکان غدیر دارای اهمیت استراتژیک است

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با گرامیداشت عید غدیرگفت: انتخاب مکان غدیر دارای اهمیت استراتژیک است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب