خبرگزاری علم و فناوری

۳۰ درصد دانش‌آموزان به شبکه شاد دسترسی ندارند

مدیر آموزش و پرورش بناب، گفت: میانگین کشوری عدم دسترسی به شبکه شاد در کشور ۳۰ درصد است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،حسین پارسامهر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب،  اظهار داشت: بر اساس اعلام برنامه سال تحصیلی جدید مدارس امسال از پانزدهم شهریورماه آغاز شده و آموزش و پرورش بناب در سال تحصیلی جدید با کمبود 45 معلم در مقطع ابتدایی مواجه است که امیدواریم نسبت به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرستان اقدام شود.

وی با بیان اینکه از اسفندماه سال 98 به‌دلیل شیوع ویروس کرونا روش آموزش از روال عادی خارج شد؛ افزود: در آن زمان آموزش حقیقی به مجازی تبدیل شد با وجود اینکه بیش از 80 درصد تدریس و آموزش اتفاق افتاده بود.

پارسامهر تصریح کرد: امسال همزمان با بازگشایی مدارس آموزش و پرورش براساس برنامه ابلاغی سه سناریو برای شرایط سفید، زرد و قرمز دارد و نسبت به شرایط موجود برنامه‌ریزی کرده است و تلاش خواهیم کرد آموزش تعطیل نشود.

مدیر آموزش و پرورش بناب با اشاره به اینکه در شرایط فعلی 2 هزار و 448 نفر از دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در بناب به شبکه شاد دسترسی ندارند، متذکر شد: این تعداد 8.07 درصد دانش‌آموزان شهرستان بناب را شامل می‌شود که میانگین کشوری عدم دسترسی به شبکه شاد در کشور 30 درصد است.

پارسامهر خاطرنشان کرد: خیران مدرسه یار همچنین مسوولان شهرستان و مدیران واحدهای تولیدی در قالب کمک‌های مؤمنانه نسبت به تأمین امکانات مورد نیاز دانش‌آموزان بی‌بضاعت اقدام نمایند تا بتوانیم تمام دانش‌آموزان شهرستان را تحت پوشش شبکه شاد ببریم.

 

زمان انتشار: شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰:۰۵

شناسه خبر: 90035

مطالب مرتبط :
۱۲۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی:‏

هیچ شهر استان در وضعیت سفید نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی گفت:کرونا همچنان در کمین سلامت مردم است.

استارت آپ

ادامه همکاری استارتاپ ها و شبکه شاد در دوران پساکرونا

در زمینه ارائه آموزش به دانش آموزان نابینا ، ناشنوا و کلیه دانش آموزان از استارتاپ‌های حوزه دیجیتال برای ارائه خدمات در دوران کرونا حمایت می شود.

امتحان

گزارش/

پاسخ معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به دغدغه خانواده‌ ها/غربالگری دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم در زمان برگزاری امتحانات

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضدعفونی مدارس حوزه امتحانی دانش آموزان گفت: مربیان بهداشت در محل برگزاری امتحانات نیز حضور دارند.

دیدار با دانش ‌اموزان

دیدار رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی با دانش آموزان مدرسه میثاق

رئیس سازمان علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی در راستای ایجاد تعامل و همکاری با حضور در مدرسه میثاق با دانش آموزان این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب