خبرگزاری علم و فناوری

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است.

به گزارش خبرگزاری علم و پژوهشی از خراسان جنوبی، مرتضی عظیمی که جلسه ای که به مناسبت روز خبرنگار در سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی برگزارشد اظهارداشت: سپاه و بسیج یکی از امورات آنها پیوست با رسانه است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی با اشاره به اخبار تولیدی، کیفی وترجمعه خبرگزاری علم و فن اوری عنوان کرد: برای حرکت کردن در عرصه رسانه علمی تخصص، تعهد لازم است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است، بیان داشت: همکاری با مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی فنی و حرفه ای ، ادارات و اقشار دانشور از برنامه های مهم بسیج علمی وخبرگزاری علم و فن آوری است.

عظیمی گفت: باید از توان همه اقشار بسیج بخصوص جوانان  برای مباحث علمی و فن آوری در جهت انعکاس فعالیت های علمی اقشار مختلف بسیج استفاده کرد.

گفتنی است: در این جلسه بازخورد مشکلات خبرگزاری، پیگیری نقاط قوت و ضعف اخبار، مباحث آموزشی ، پیگیری هسته های فعال فضای مجازی و انتشار اخبار در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/ ک/۹۹/م

زمان انتشار: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳:۱۳

شناسه خبر: 90095

مطالب مرتبط :
ساخت و  تولید دستگاه ضدعفونی هوشمند«پانیک»

توسط دانشجوی طبسی صورت گرفت:

ساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک»

​حسین زاده نخبه طبسی ازساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک» خبر داد و اظهارداشت: این دستگاه ضدعفونی کننده دست قابل نصب در ورودی فروشگاه ها ، ادارات مدارس و مکان های پر رفت و آمد می باشد و دارای چشم الکترونیک و هوشمند بدون نیاز به تماس دست است.

بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب علم جزءمهمی از نظام سازی اسلامی است

مسئول بسیج علمی، فن آوری و پژوهشی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی

بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب علم جزءمهمی از نظام سازی اسلامی است

عظیمی فرگفت: بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب علم جزء مهمی از نظام سازی اسلامی است واین نشان از اهمیت آن در جامعه اسلامی دارد.

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت؛

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/ تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

محمدرضا حیدری عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان در وبینار «جهش تولید، فرصت ها و تهدیدها» با بیان این که در ایران ۱۴ میلیون دانش‌آموخته دانشگاهی داریم و ۳۶ میلیون نفر جوان ما در پنجره جمعیتی هستند، گفت: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند.

 هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

مسئول خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

خاشعی هدف خانه نخبگان بسیج علمی را ایده پردازی و رفع مشکلات کلان استان دانست و گفت: کارگروه های آب، فن آوری و اطلاعات، انرژی های نو، گیاهان دارویی، شتر و دام و معدن بر اساس پتانسیل استان در خانه نخبگان بسیج علمی فعالیت می کنند.

​استفاده از توان علمی مراکز علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی :

​استفاده از توان مراکز علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب

​مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی با بیان اینکه تعامل با مراکز علمی موجب افزایش توان علمی و از موازی کاری جلوگیری می کند، گفت: بسیج علمی،پژوهشی و فن آوری به دنبال این است که بتواند از ظرفیت های علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام های موثری را بردارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب