خبرگزاری علم و فناوری

نماینده سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

رقابت ۲۲ هزار داوطلب کهگیلویه و بویراحمدی در کنکور ۹۹

نماینده سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد از رقابت ۲۲ هزار داوطلب این استان در کنکور سراسری سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد سیاوش باقری از رقابت ۲۲ هزار داوطلب کهگیلویه و بویراحمدی در کنکور سال ۹۹ خبر داد و گفت: خانم‌ها بیشترین داوطلبان کنکور هستند به طوری که  ۱۲ هزار و ۷۱۵ نفر از داوطلبان خانم، ۹ هزار و ۳۶۰ نفر هم آقا هستند. بیش از ۵۰ درصد شرکت کنندگان از گروه علوم تجربی هستند.

نماینده سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۴۵ نفر از شرکن کنندگان کنکور امسال از جامعه معلولان استان هستند، شهرهای یاسوج، گچساران، دهدشت، چرام، لنده و لیکک میزبان برگزاری کنکور ۹۹ هستتد، سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان باز شده است.

وی با بیان اینکه آزمون در چهار روز و از ۲۹ مرداد تا شنبه اول شهریور  در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود، افزود: ۹۵۰ نفر در رشته ریاضی، ۱۱ هزار و ۹۳۷ نفر در رشته تجربی، ۶ هزار و ۶۱۲ نفر در رشته انسانی، یک هزار و ۵۸۴ نفر در رشته زبان خارجی و ۹۹۲ نفر در رشته هنر در این مدت با هم به رقابت می پردازند.

باقری بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری بی خطر کنکور ۹۹ با توجه به وضعیت بیماری کرونا اندیشیده شده و سالن های برگزاری امتحانات در نوبت صبح و عصر ضدعفونی می‌شوند و پروتکل های بهداشتی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی رعایت می شود.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴:۲۷

شناسه خبر: 90097

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

کنکور کرونایی

آیا کنکور ارشد و دکتری با رعایت پروتکلهای بهداشت رعایت شدند؟

ثبت اختراع

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد

ایجاد ۲۶۳ فرصت شغلی توسط شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد/انجام ۲۰ مورد داوری ثبت اختراع

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به استقرار ۲۹ شرکت در این پارک گفت: این شرکت ها ۲۶۳ فرصت شغلی در استان ایجاد کردند.

کنکور

کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضایی کاملا بزرگ برگزار می شود که خانواده ها هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

سجاد مومنی تبار

کار در اوکراین سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد/صادرات تجهیزات پیشرفته مخابراتی به آسیا و اروپا

تولید کننده تجهیزات پیشرفته مخابراتی با اشاره به کار در کشور اوکراین گفت: پولی که از قِبل کار در این کشور به دست آورده بودم در استان کهگیلویه و بویراحمد سرمایه‌ گذاری کردم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب