رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

۱۱۸۲ داوطلب در شهرستان قیروکارزین در ماراتن کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قیروکارزین، کنکور سراسری سال۱۳۹۹همچون سالهای گذشته درشهرستان قیروکارزین در در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه، جمعه وشنبه ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریور ۹۹ طی چهار روز و در 9 حوزه در دبیرستان های الزهرا،اقبال لاهوری،شهید مرادی و تربیت با شرکت ۱۱۸۲ نفر داوطلب و با رعایت پروتکلهای بهداشتی  در شهرستان قیروکارزین برگزار خواهد شد.

حسنعلی مرادی لیفرجانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت : همه تدابیر لازم از جمله،آماده سازی مدارس محل برگزاری کنکور،سیستمهای سرمایشی،شستشوی مدارس،ضدعفونی حوزه ها، برای برگزاری مطلوب و مناسب این آزمون اندیشیده شده تا داوطلبین با آرامش کامل در محل حوزه امتحانی خود حاضرو  خانواده ها هیچگونه نگرانی در این مورد نداشته باشند.

حسنعلی مرادی لیفرجانی نماینده تام الاختیارسازمان سنجش وآموزش کشور در شهرستان قیروکارزین اظهارکرد: مهمترین امر در بحث کنکور سلامت دانش آموزان و عوامل اجرایی برگزاری کنکور می باشد.

وی همچنین گفت: با برگزاری جلسات متعدد و تدبیر شورای آموزش و پرورش، در روزهای برگزاری آزمون همه ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط با برگزاری آزمون با آماده باش کامل نهایت همکاری را با آموزش و پرورش خواهند داشت.

مرادی لیفرجانی درادامه تصریح کرد:تمامی عوامل اجرایی به شرح وظایف خود آگاهی کامل داشته تا شرایطی فراهم شود که داوطلبان با آرامش خاطر و بدون هیچگونه دغدغه ای در آزمون سراسری شرکت کنند.

 

خبرنگار: محمد خاکسار

انتهای پیام/

 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 90112

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

درصدهای بد کنکور

آیا کسی حواسش به افت سطح سواد داوطلبان کنکور هست؟

خبرگزاری علم و فناوری

کنکور کرونایی

آیا کنکور ارشد و دکتری با رعایت پروتکلهای بهداشت رعایت شدند؟

فروردین نماینده مجلس

دکتر فروردین، رئیس فراکسیون ورزش وجوانان مجلس:

اولویت ها درقیروکارزین برتخصیص آب سدسلمان فارسی قیروکارزین برای مصارف آشامیدنی، کشاورزی و حل مشکلات بهداشتی و درمانی است

دکترمحمدمهدی فروردین، عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اقتصاد و معیشت مردم از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه‌های مجلس یازدهم می باشد بیان کرد: دغدغه من دغدغه مردم است و امیدوارم تا پایان کار مردم را فراموش نکنم.

پزشکان

پیام تبريك فرمانده سپاه قیروکارزین به مناسبت فرارسيدن روز پزشک

فرمانده سپاه قیروکارزین با صدور پیامی فرارسيدن اول شهریورماه، روز پزشک را تبريك گفت.

حس نا امیدی در کنکور

توصیه هایی برای روزهای منتهی به کنکور؛

داوطلبان شب ها زود بخوابند و زود هم بیدار شوند

یک مشاوره تحصیلی گفت: داوطلب باید ساعت خوابت خود را تنظیم کند و سعی کند بین ساعت های ۲۲:۳۰ تا ۲۳ بخوابد و ساعت ۶ صبح هم بیدار شود.

کنکور

کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضایی کاملا بزرگ برگزار می شود که خانواده ها هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

۰

بازدید فرماندار و هیات کارشناسی از کارگاه تولید ماسک در امام شهر قیروکارزین

فرماندار شهرستان قیروکارزین، مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت معدن و تجارت از کارگاه تولید ماسک در امام شهر بازدید کردند.

اورژانس

آمادگی اورژانس فسا برای پوشش کنکور سراسری۹۹

مرکز فوریت های پزشکی فسا آمادگی کامل خود را برای پوشش کنکور سراسری در سال ۱۳۹۹ در این شهرستان اعلام کرد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب