۲۱ شهریور ماه برگزار می شود؛

اولین کنفرانس دستاوردهای نوین در مطالعات سبز محاسبات،کاربردها و چالش ها

دستاوردهای نوین در مطالعات سبز محاسبات،کاربردها و چالش ها در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ توسط مرکز بین المللی همایش ها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام - موسسه آموزش عالی مازیار و تحت حمایت سیویلیکا در شهر نور برگزار خواهد شد.

گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری –  دستاوردهای نوین در مطالعات سبز محاسبات،کاربردها و چالش ها در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ توسط مرکز بین المللی همایش ها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام - موسسه آموزش عالی مازیار و تحت حمایت سیویلیکا در شهر نور برگزار خواهد شد.این کنفرانس از طریق پایگاه سیویلیکا اطلاع رسانی میگردد و چنانچه تحت حمایت سیویلیکا قراربگیرد، پس از برگزاری، مقالات کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.

شما می توانید با کلیک بر روی اینجا پوستر باکیفیت این همایش را دریافت نمایید .

برگزاری همایش‌های علمی فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات میان پژوهشگران و هم‌اندیشی در جهت توسعه، شناسایی و رفع چالش‌های موجود در حوزه‌های مختلف علوم است. امروزه در عصر انفجار اطلاعات و ارتباطات فضای مجازی و حرکت به سمت جهان بی‌مرز، شاهد گسترش فزاینده‌ی زیرساخت‌های ارتباطی، ساختمان‌های هوشمند، سیستم‌های پزشکی و مراقبت آنلاین و ... در سطح جهان هستیم که در کنار مزایای انکار ناپذیر ارتباطات لحظه به لحظه، معایبی را نیز به همراه دارد: افزایش مصرف سوخت‌های فسیلی جهت تامین برق مورد نیاز تجهیزات ارتباطی، افزایش سطح انتشار گازهای گلخانه‌ای و پسماندهای کربنی و افزایش سرعت پدیده‌ی گرمایش زمین. لذا در دهه‌ی اخیر محققان و پژوهشگران در حوزه‌های علوم گوناگون، با چالش پردازش سبز و سیستم‌های پایدار، با هدف کاهش مصرف انرژی و سوخت‌های فسیلی و حرکت به سمت زمین پاک و استفاده از منابع انرژی پاک و تجدیدپذیر، جهت حفظ هر چه بیشتر امانت در منابع فسیلی و محیط زیست برای نسل‌های آینده، مواجه شده‌اند و مطالعات بسیاری در این راستا صورت پذیرفته و در قالب مقالات و کتاب‌های تخصصی ارائه شده است. نظر به اهمیت موضوع، موسسه آموزش عالی مازیار رویان در نظر دارد اولین کنفرانس ملی «دستاوردهای نوین در مطالعات سبز» را در جهت ارائه و تبادل تازه‌ترین دستاوردهای علوم مختلف در این حوزه برگزار نماید.

 

محورهای کنفرانس:

  • رایانش سبز و بهینه‌سازی انرژی در فناوری اطلاعات، شبکه، نرم افزار، ابر و مه
  • بهینه‌سازی مصرف انرژی در تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی
  • ساختمان هوشمند، خانه سبز، توسعه پایدار و پدافند غیرعامل
  • شهر، تغییرات اقلیمی و طراحی پاک
  • معماری، تغییرات اقلیمی و ساختمان‌های دوستدار انرژی
  • استراتژی فضای سبز خشکی‌پسند
  • نقش هنرهای محیطی در طراحی کمپین‌های انرژی پاک
  • هتلداری و مدیریت گردشگری پایدار و بازاریابی
  • حسابداری و حسابرسی سبز و زیست محیطی
  • طبیعت در سایه کرونا

انتهای پیام /

خبرنگار : سجاد عبدلی

 

 

زمان انتشار: جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷:۰۰

شناسه خبر: 90119

مطالب مرتبط :
۲۵

۲۵ شهریورماه برگزار می شود ؛

ششمین همایش ملی پژوهش های نوین در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی ایران

ششمین همایش ملی پژوهش های نوین در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی ایران در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ توسط مرکز بین المللی همایشها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.

کنفرانس

۱۹ شهریور ماه برگزار می شود؛

دومین کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد

دومین کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ توسط انجمن تعالی کسب و کار ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.

۱۵

۱۵ شهریور ماه برگزار می شود؛

سومین کنفرانس بین المللی تحقیقات پیشرفته در علوم، مهندسی و فناوری

سومین کنفرانس بین المللی تحقیقات پیشرفته در علوم، مهندسی و فناوری در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ توسط شرکت همایش آروین البرز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.

کنفرانس

۱۲ شهریور ماه برگزار می شود؛

اولین کنفرانس علمی پژوهشی مدیریت، اقتصاد و حسابداری

اولین کنفرانس علمی پژوهشی مدیریت، اقتصاد و حسابداری در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا درباكو-آذربايجان برگزار خواهد شد.

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت؛

۳۶ میلیون جوان در پنجره جمعیتی هستند/ تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند

محمدرضا حیدری عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان در وبینار «جهش تولید، فرصت ها و تهدیدها» با بیان این که در ایران ۱۴ میلیون دانش‌آموخته دانشگاهی داریم و ۳۶ میلیون نفر جوان ما در پنجره جمعیتی هستند، گفت: تفکر ژن برتر انگیزه جوانان مستعد را برای ورود به اقتصاد سلب می کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب