افتتاح ساختمان سردار شهید حاج حسن اسداللهی با حضور سردار حسن زاده در دانشگاه آزاد شهرقدس

این افتتاحیه با حضور خانواده سردار شهید حاج حسن اسداللهی ،سردار حسن زاده ،امام جمعه شهر قدس ،رئیس پلیس شهر قدس و معاونت علمی و پژوهشی استان تهران برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ سردار حاج (حسین اسداللهی) از فرماندهان لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)بسیجی مخلص و سرباز سرافراز ولایت و امت اسلامی در دومین روز از سال ۱۳۹۹ بر اثر عارضه شیمیایی به یاران شهیدش پیوست.
در روز دوشنبه در دانشگاه آزاد شهر قدس به رسم یاد بود و نگه داشتن یاد این شهید بزرگ ساختمانی با نام (ساختمان رفاهی مرکزی سردار شهید حاج حسین اسداللهی) با حضور سردار حسن زاده، خانواده سردار شهید اسداللهی، امام جمعه شهر قدس، رئیس پلیس شهر قدس و معاونت علمی پژوهشی استان تهران افتتاح شد.
سردار حسن زاده با تاکید بر اهمیت آشنا ساختن دانشجویان با زندگی نامه و شیوه مدیریت شهدا بیان کرد: شهیدان از ستارگان درخشان هدایت است و مسیر انقلاب را برای ما روشن می کند.
سردار حسن زاده در ادامه افزود: امروز شاهد سرافرازی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و بیش از ۴۰ سال است که روز به روز بر پیروزی های جبهه انقلاب و ذلالت سلسله وار استکبار جهانی و نظام سلطه افزوده می شود.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌ای در دنیا دارد و نظام غرب از نظریه انقلاب اسلامی به دلیل از بین رفتن ابهت شان نگرانی شدید دارند افزود: امروز آمریکایی‌ها عنوان ابرقدرتی در جهان را یدک می‌کشد در حالی که یکی از مولفه‌های مهم قدرت جهانی شدن این است که آن کشور بتواند تصمیم‌گیری داشته و با استفاده از ظرفیت خود بتواند آن را محقق کند و در ۲۰ سال اخیر تمام تلاش دشمن بر تهدید کشور بوده است که همه آنها بی نتیجه مانده است.
سردار حسن زاده در ارتباط با نام گذاری اسامی شهدا در مراکز علمی پژوهشی افزود: افتخار می کنم که نام شهدا در مراکز علمی پژوهشی و نخبگی مزین و زنده نگه داشته می شود ما باید مکتب و مشی حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین اسداللهی رامشق کنیم تا انقلاب اسلامی به مسیر خود ادامه دهد و اهداف گام دوم انقلاب اسلامی محقق شود شهدا الگوی خاص و مصداق بارزی برای جوانان امروز هستند و جوانان امروز سرنوشت کشورشان ، نظام و انقلاب را به دست می گیرند.
دانشجویان را باید با زندگی نامه شهدا ،سوابق و شیوه مدیریت آنها آشنا کرد شهدا ستارگان درخشان هدایت هستند و مسیر انقلاب را برای ما روشن می کند.
پس از صحبت های سردار حسن زاده از خانواده این شهید به رسم یادبود تقدیر گردید و پس از اتمام صحبت از این ساختمان رونمایی شد.

 

اتمام خبر/

                                                                                                       

                                                                                                 خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

                                                                                              http://stnews.ir/p=88642

زمان انتشار: جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴:۲۰

شناسه خبر: 90188

مطالب مرتبط :
حسن زاده

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

پرش سه گام تشخیص کرونا ۱۵ متر دورتر

نخبه مازندرانی موفق به ساخت دستگاهی شده که امکان بررسی سه مولفه اصلی کرونا تب، وضعیت اکسیژن و ضربان قلب را داشته و مولفه‌های شناسائی شده روی تلفن هوشمند قابل استخراج است.

هوای تهران در شرایط قابل قبول است

هوای تهران در شرایط قابل قبول است

هوای تهران در شهر قابل قبول قرار دارد و شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۶۸ است

پوست

با همکاری دانشمند ایرانی تحقق یافت؛

بازسازی پوست پس از سوختگی های شدید

محققان دانشگاه کالگری کانادا با همکاری دانشمند ایرانی خود موفق به کسب بینش‌های جدیدی در مورد ترمیم پوست پس از سوختگی شدید شدند.

برگزاری کارگاه پرسشگری با حضور سردار حسن زاده

برگزاری کارگاه پرسشگری با حضور سردار حسن زاده

این جلسه با هدف آموزش و نوع فعالیت بسیجیان در این زمینه با حضور سردار حسن زاده، دکتر حسن پور و دکتر محمدی برگزار گردید

مدیریت بحران در سیل پل دختر

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران:

کتاب مدیریت بحران در سیل پل دختر منتشر گردید

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب