پیام تبريك فرمانده سپاه قیروکارزین به مناسبت فرارسيدن روز پزشک

فرمانده سپاه قیروکارزین با صدور پیامی فرارسيدن اول شهریورماه، روز پزشک را تبريك گفت.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از قیروکارزین، متن كامل اين بيانيه بدين شرح است:

پزشکي حرفه‌اي مقدس برخاسته از فطرت پاک انسان‌هايي چون بوعلي سينا، حکيم و طبيب حاذق و نامدار ايراني است. طبيب گرچه به معنا بروز درمان است ولي سخن زطبابت، سخن ز عرفـان است اميد مردم نالان به هر مـکان و زمان پس از خداي تعالي، چه کس بدين سانست شفابخش و رحيم و اميد بخش همه همه، صفــات خداي کريم يــزدان است آري چه زيباست قامت سپيدپوشان شب زنده‌دار، بر بالين بيماران، آنگاه که واسطه خيرند براي سلامتي بشر و خجسته باد روز پزشک و پاينده باد جامعه حيات بخش پزشکي در سراچه علم و خدمت.

حضور حماسي جامعه پزشکي ايران اسلامي، در سال‌هاي دفاع مقدس و تقديم شهيدان والامقامي چون دکتر رهنمون، دکتر رضا احمدي و ساير شهيدان فضاي جامعه پزشکي کشور را عزت و آبرو بخشيده است.

بي‌ترديد ياد آنان همواره هم آوايي پزشکان و پيراپزشکان را در زمزمه سرود بلند ايستادگي، آرمان‌خواهي و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي، همگام با امت صبور ايران اسلامي استمرار خواهد بخشيد.

ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین، ضمن تبريک اين روز بزرگ به تمامي پزشکان، مراتب تقدير و تشکر خود را از همه پزشکان عمومي، متخصص و فوق تخصصي که در راستاي ارائه خدمات بهداشتي - درماني رايگان به مناطق محروم و اقشار نيازمند در قالب بيمارستان‌هاي صحرايي، تيم‌هاي اعزامي و گروه‌هاي جهادی که با اين ناحیه همياري نموده‌اند، ابراز داشته، از تمامي پزشکان شريف و بزرگوار کشور جهت شرکت در اين جهاد بهداشتي - درماني دعوت به همراهي مي‌نمايد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 90193

مطالب مرتبط :
۰

گزارش تصویری؛

تقدیر شهردار و اعضای شورای شهرشیراز از پزشکان

به مناسبت روز پزشک، شهردار و اعضای شورای شهرشیراز با حضور در دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید فقیهی از مقام شامخ پزشکان تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

آیا برگزاری کنکور در کرونا واجب است؟

رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

۱۱۸۲ داوطلب در شهرستان قیروکارزین در ماراتن کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت خواهند کرد.

تفاهم نامه

به مناسبت هفته ملی مهارت و روز آموزش فنی‌وحرفه‌ای؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره آموزش فنی‌وحرفه‌ای و معاونت علمی، پژوهشی وفناوری سپاه قیروکارزین

تفاهم نامه همکاری میان اداره آموزش فنی و حرفه ای و معاونت علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه شهرستان قیروکارزین منعقد شد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب